آخرین اخبار سیاست خارجی

تحریم ایران،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

فایننشال تایمز: چگونه تحریم‌ها بر ایمنی هلیکوپتر‌های کهنه ایران اثر می‌گذارد؟

جان پل راتبون، سیلویا پفیفر و فیلیپ جورجیادیس در یادداشتی در روزنامه فایننشال تایمز نوشتند:در حالی که بالگردی با عمری چند دهه‌ای که هزاران ساعت پرواز را پشت سر گذاشته…

جان کربی: معتقد نیستیم حملات ایران به یک جنگ منطقه‌ای گسترش یابد | انگلیس: هواپیما‌های ما تعدادی از پهپاد‌های ایران را سرنگون کردنداخبار،اخبار جدید،اخبار روز
هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکا گفت: معتقد نیستیم که این موضوع به یک جنگ منطقه‌ای گسترش یابد و مشارکت ما برای مقابله با حمله دیروز با هدف تحقق این امر و جلوگیری از آن (دامنه جنگ) بود.

تسنیم: هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکا گفت: بیشتر حملات از خاک ایران و سایر حملات نیز از سوی عوامل و گروه‌های نیابتی آن در عراق، لبنان و یمن انجام شد.

 

وی افزود: ما معتقد نیستیم که این موضوع به یک جنگ منطقه‌ای گسترش یابد و مشارکت ما برای مقابله با حمله دیروز با هدف تحقق این امر و جلوگیری از آن (دامنه جنگ) بود.

 

 نخست‌وزیر انگلیس: می‌توانم تایید کنم که هواپیما‌های ما تعدادی از پهپاد‌های تهاجمی ایران را سرنگون کردند

فارس: نخست‌وزیر انگلیس مدعی شد هواپیما‌های جنگنده این کشور تعدادی از هواپیما‌های بدون سرنشین ایران را در حمله تنبیهی بامدادی علیه رژیم صهیونیستی سرنگون کردند.

 

نخست‌وزیر انگلیس ریشی سوناک امروز یکشنبه در خصوص حملات ایران علیه رژیم صهیونیستی گفت «می‌توانم تایید کنم که هواپیما‌های ما تعدادی از پهپاد‌های تهاجمی ایران را سرنگون کردند»

 

در جریان عملیات بامدادی نیرو‌های مسلح ایران علیه اسرائیل، یک منبع آمریکایی گفته بود که چند کشور در حال کمک به اسرائیل برای رهگیری پهپاد‌ها و موشک‌های ایرانی هستند.

 

سوناک در ادامه مدعی ناموفق بودن حمله ایران، بر ایستادگی برای «امنیت اسرائیل» تاکید کرد و خواستار آرامش شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------