آخرین اخبار سیاست خارجی

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

آمریکا: گسترش برنامه هسته‌ای تهران هیچ هدف صلح‌آمیز معتبری ندارد؛ در صورت اجرا پاسخ خواهیم داد

سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده روز ۲۴ خرداد‌ماه در واکنش به اقدام ایران در افزایش ظرفیت غنی‌سازی اورانیوم در دو سایت خودمدعی شد که آمریکا به این اقدام پاسخ خواهد…

ادعای نیکی هیلی: عملیات ۷ اکتبر با حمایت ایران، روسیه و چین انجام شد!نیکی هیلی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل که امروز به مناطق جنوبی اراضی اشغالی سفر کرد، در سخنانی مدعی شد: عملیات ۷ اکتبر با حمایت ایران، روسیه و چین انجام شد!

 به گزارش قدس آنلاین «نیکی هیلی» سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل که امروز دوشنبه به مناطق جنوبی اراضی اشغالی سفر کرد، در سخنانی ادعا کرد که عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر سال جاری میلادی با حمایت ایران، چین و روسیه انجام شد.

 

بر اساس اعلام این رسانه، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل بدون ارائه هرگونه سند و مدرکی در این خصوص مدعی شد: هفتم اکتبر توسط ایران هماهنگ شد، با کمک اطلاعاتی روسیه انجام شد چین تأمین مالی آن را برعهده داشت! این را انکار نکنید!

 

وی که امروز از مناطق جنوبی اراضی اشغالی که در هفتم اکتبر هدف عملیات نیروهای جنبش حماس علیه اشغالگران صهیونیست دیدن می‌کرد، ادعا کرد: چین تمام این مدت از ایران حمایت مالی به عمل آورد. اطلاعات روسیه به آن‌ها کمک کرد اهداف را شناسایی کنند… اگر واقعاً می‌خواهیم دیگر چنین چیزی رخ ندهد، باید درباره اینکه چه کسانی آن را انجام دادند، با خود صادق باشیم.

 

گفتنی است که «نیکی هیلی» نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا بود و در مقدماتی حزب جمهوری‌خواه از «دونالد ترامپ» شکست خورد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------