آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,تد کروز

سناتور آمریکایی: توئیتر تحریم‌ها علیه ایران را نقض کرده است

یک نماینده جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا مدعی شده شرکت توئیتر قوانین تحریم‌ها علیه ایران را نقض کرده است. به گزارش فارس، «تد کروز»، سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی در نامه‌ای…


درخواست صدها قانون‌گذار آمریکایی از پمپئو برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,مایک پامپئو
پایگاه خبری «هیل» گزارش داد که صدها قانون‌گذار مجلس نمایندگان آمریکا در نامه‌ای به وزیر خارجه این کشور خواستار افزایش تحرکات دیپلماتیک دولت برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران شده‌اند. 

به گزارش ایلنا، پایگاه خبری هیل گزارش داد که صدها قانون‌گذار مجلس نمایندگان آمریکا در نامه‌ای به «مایک پامپئو» وزیر خارجه این کشور درخواست افزایش تحرکات دیپلماتیک دولت برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران که در ماه اکتبر آینده منقضی خواهد شد را مطرح کرده‌اند.

 

بر اساس این گزارش، این قانون‌گذاران از هر دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات بوده‌اند.

 

هیل اعلام کرد که در نامه این نمایندگان به پمپئو که این پایگاه خبری پیش از انتشار به آن دست یافته آمده است که این قانون‌گذاران خواستار افزایش اقدام‌های دیپلماتیک برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران و همچنین اعمال محدودیت‌های مسافرتی سازمان ملل علیه افرادی هستند که در این فعالیت‌ها دخیل بوده‌اند.

 

در ادامه با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره سیاست‌های ایران آمده است که قانون‌گذاران مجلس نمایندگان خواستار محدود کردن فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده ایران در سطح جهان شده‌اند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------