شلاق زدن کودکان دوقلو توسط مادر مشهدی!شلاق زدن کودکان،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
با دستگیری ۳ کودک ۹ ساله که به یک منزل مسکونی در مشهد دستبرد زده بودند، راز کودک آزاری‌های هولناک نیز در کلانتری فاش شد.

به گزارش رویداد ۲۴، این حادثه تلخ شانزدهم تیر جاری زمانی لو رفت که مالک منزلی در خیابان پنجتن ۸۵ با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و از دستبرد سارقان به اموالش خبر داد. شاکی پرونده به پلیس گفت: برای انجام کاری به شهرستان رفته بودم، اما هنگامی که به منزلم بازگشتم متوجه شدم در اتاق تخریب شده و ۱۲ میلیون تومان وجه نقد، مرغ مینا، طلا و ماشین اسباب بازی شارژی به سرقت رفته است.

 

به دنبال دریافت این خبر، ماموران تجسس کلانتری پنجتن، تحقیقات میدانی گسترده‌ای را آغاز کردند تا این که سرنخ‌هایی از دزدان کوچک به دست آمد. بررسی‌ها نشان می‌داد: چند کودک از پشت بام وارد حیاط منزل مذکور شده و اموال را به سرقت برده اند.

 

ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که دو تن از کودکان دو قلو هستند و در همان اطراف زندگی می‌کنند بنابراین ماموران انتظامی با ردیابی‌های اطلاعاتی، کودکان دو قلو و همدست دیگر آن‌ها را شناسایی و به کلانتری پنجتن مشهد هدایت کردند. ۳ کودک ۹ ساله، در همان لحظات اولیه پرسش و پاسخ‌های پلیسی، ماجرا را شرح دادند و به سرقت اموال منزل اعتراف کردند، اما در همین حال ماموران متوجه آثاری از سرخ شدگی‌های شدید روی بدن یکی از کودکان دوقلو شدند و به بررسی دقیق این ماجرا پرداختند. بررسی‌های پلیش نشان داد: پدران هر ۳ کودک به مواد مخدر اعتیاد دارند، اما مادر کودکان دوقلو دچار بیماری روحی است که زیر نظر پزشک قرار دارد به همین دلیل او فرزندش را با کمربند شلاق زده است که آثار آن هنوز روی بدن کودک ۹ ساله وجود دارد.

 

با انتقال پول‌ها و لوازم سرقتی به کلانتری، اموال مذکور تحویل مال باخته شد و او نیز به خاطر شرایط خاص کودکان از شکایت خود صرف نظر کرد. با این حال نیرو‌های کلانتری ماجرای کودک آزاری را جدی گرفتند و مراتب را به معاون دادستان مرکز خراسان رضوی در امور سرپرستی اطلاع دادند. به دستور مقام قضایی اورژانس اجتماعی بهزیستی وارد عمل شد و کودکان تحت حمایت قانون قرار گرفتند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------