آخرین اخبار حوادث

حادثه رانندگی در فولادشهر،اخبار حوادث،خبرهای حوادث

سه کشته و یک مصدوم در حادثه رانندگی در فولادشهر

برخورد کامیون و پیکان در فولاد شهر سه فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت. به گزارش صداوسیما، بنابر اعلام مرکز حوادث و فوریت‌های…

۸۲۸ نفر در سفرهای نوروزی جان باختندتصادفات نوروزی،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از ۲۴ اسفند تا ۱۷ فروردین بیش از ۱۸ میلیون نفر از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کردند که در این بین ۸۲۸ نفر در اثر تصادفات فوت کردند‌.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سید کمال هادیان فر معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی در نشست خبری ارائه اقدامات و عملکرد وزارت راه و شهرسازی در حوزه سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ اظهار داشت: سالجاری با بیش از ۲۱۰ هزار نفر از همکارانم در حوزه سفر‌های جاده‌ای و قطار و هواپیمایی دریایی در خدمت مردم بودند.

 

وی افزود: ستاد سفر‌های نوروزی دو ماه پیش از آغاز سفرها در وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد. 

 

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: برآورد اولیه آن بود که بیش از ۱۶ میلیون نفر از ناوگان عمومی بین شهری و فرودگاه و راه آهن استفاده خواهند کرد. 

 

وی گفت: پیش بینی سه تا پنج درصد افزایش سفر و عدم تناسب امکانات تردد سفر از سوی ناوگان را داشتیم ولی دستور وزیر تناسب کردن و افزایش و بهسازی آمادگی را داشته باشیم تا خدمات مطلوبی به مردم داده شود.

 

هادیان فر افزود: ماه رمضان سال گذشته از سوم فروردین آغاز شد ولی سالجاری از ۲۲ اسفند بود و شرایط جوی خاصی هم تا ۱۰ فروردین داشتیم. 

 

وی گفت: رزمایش نوروزی از ۲۴ اسفند تا ۱۷ فروردین بود که الحمدالله تصادف جاده‌ای خاصی نداشتیم؛ در مجموع ۸۲۸ نفر در اثر تصادفات نوروزی فوت کردند. 

 

هادیان فر اظهار داشت: بیش از ۱۸ میلیون نفر از ناوگان عمپمی سالجلری استفاده کردند و حدود ۷ میلیون نفر از جاده استفاده کردند.

 

وی گفت: ۵۳۰ میلیون تردد در ایام نوروز ثبت شد؛  ۶ درصد افزایش مصرف سوخت در این ایام داشتیم؛ عمده سفرها به مازندران، گیلان، خراسان رضوی و اصفهان بود. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------