قطاری در میانه شهر یزد جان دو شهروند را گرفتشب گذشته دو شهروند یزدی بر اثر برخورد با قطار عبوری در محدوده بلوار آزادگان در دم جان خود را از دست دادند.

شب گذشته حوالی ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در پی تماس های مردمی با سامانه ۱۱۵ اورژانس یزد، مبنی رخداد حادثه برخورد قطار عبوری در کنار ریل واقع در بلوار آزادگان بلافاصله کد های امدادی این اورژانس به محل حادثه اعزام می‌شوند.

 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اورژانس یزد، بعد از رسیدن عوامل اورژانس به محل حادثه مشاهده شد که در این رخداد ناگوار، دو جوان تقریبا ۳۵ ساله در صحنه حادثه در دم فوت کرده بودند.

 

گفتنی است؛ نحوه و چگونگی رخداد این حادثه هنوز اعلام نشده است.

 

لازم به ذکر است که تاکنون گزارش های متعددی در خصوص جا به جای مسیر تردد قطارهای مسافربری و باری در میانه مناطق مسکونی شهر یزد در این خبرگزاری و رسانه های مختلف استان منتشر شده است و گاهاً این موضوع در جلسات مدیریت واحد شهری نیز مورد بحث قرار گرفته است اما تاکنون از سوی مسئولان استان اقدامی شاخص در این باره صورت نگرفته است و شاید خدای نکرده اتفاقات ناگوارتر و فاجعه‌های ملی باید پیش آید تا شاهد اقدامی شاخص از سوی مسئولان استانی و شهری در مورد جابجایی ریل قطار از دورن شهر باشیم.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022