۳۰ زخمی در تصادف قطار با کامیون در ژاپن + تصاویردر پی تصادف یک قطار با یک کامیون در شهر یوکوهامای ژاپن، دست‌کم ۳۰ نفر زخمی شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، در پی تصادف یک قطار با یک کامیون در یوکوهاما، دومین شهر بزرگ ژاپن، دست کم ۳۰ نفر زخمی شدند.

 

طبق فیلم منتشر شده از این حادثه، بر اثر این تصادف که در خط آهن اصلی این شهر به مقصد توکیو، پایتخت ژاپن به وقوع پیوست، شیشه‌های بخش لوکوموتیو ران شکست و دست کم سه واگن نخست از هشت واگن این قطار از ریل خارج شد.

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

یکی از مسافران به شبکه ملی «ان اچ کی» ژاپن گفت: صدای شکسته شدن شیشه‌ها باورنکردنی بود. تا زمانی که من فهمیدم چه اتفاقی افتاده، تمامی واگن به شدت آسیب دیده بود.

 

طبق اعلام شبکه ان اچ کی، راننده این کامیون نیز به شدت آسیب دیده است؛ اما شدت جراحت مسافران و لوکوموتیوران قطار زیاد به نظر نمی‌رسد.

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

مقامات ژاپن از جمله وزیر حمل و نقل این کشور گفته اند در خصوص علت حادثه تحقیق می‌کنند؛ اما نمی‌توانند جزئیات بیشتری در این ارتباط اعلام کنند. همچنین پلیس ژاپن نیز با تأیید این تصادف اعلام کرده نمی‌تواند جزئیات بیشتری ارائه دهد و باید تحقیقات بیشتری انجام شود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------