جزئیات بازداشت قاتل خارجی در خاک ایران اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

پسر جوان که در یک ماجرای عجیب زنش را در کشور دیگری به قتل رسانده بود پس از فرار به ایران دستگیر شد. روز 8 تیر امسال پسر 20 ساله ای در یکی از کشورهای همسایه ایران برای بازگرداندن همسرش به درِ خانه پدرزنش رفت اما قبل از حرکت از یک مرد حرف های عجیبی شنید و همین باعث شد او تصمیم جدیدی برای سرنوشت زنش بگیرد.

 

این جوان تفنگ دولول را از خانه برداشت و به جلوی خانه پدرزنش رفت، عروس جوان که با صحبت های ریش سفیدان و بزرگان طایفه اش پذیرفته بود به قهر با شوهرش پایان دهد به جلوی درِ خانه رفت تا همراه شوهرش به خانه بازگردد که مرد جوان زنش را هدف دو گلوله قرار داد. عروس جوان با شلیک دو گلوله به قتل رسید و پسر جوان به خانه پدری اش رفت و از همان روز جنایت، دیگر اثری از پدر و پسر جوان نبود. تیم پلیسی وارد عمل شدند و در بررسی ها پی بردند که پدر 70 ساله و پسرش ازکشور خارج شدند و هیچ اثری از آن ها در کشورشان نیست. تحقیقات پلیسی ادامه داشت و ردیابی های پلیسی به بن بست رسید تا این که خانواده دختر جوان که خودشان برای پیدا کردن سرنخی از قاتل دخترشان دست به کار شده بودند، رد پدر و پسر جوان را در ایران زدند.

 

بازداشت قاتل فراری در ایران

خانواده عروس جوان اعلام کردند که قاتل دخترشان و پدرش در شهرک کاروان تهران زندگی پنهانی دارند، همین کافی بود تا  پلیس اینترپل    اعلام کند تا پلیس ایران برای دستگیری عامل این جنایت خانوادگی وارد عمل شود. بدین ترتیب کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران با اقدامات پلیسی و سرنخ های به دست آمده، توانستند مخفیگاه پسر جوان و پدرش در شهرک کاروان را شناسایی کنند و صبح روز گذشته دو متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

 

اعترافات جوان همسرکش

این جوان 20 ساله گفت: بعد از ازدواج با دخترخاله‌ام متوجه شدم او به من خیانت می کند و با دیگران رابطه پنهانی دارد.  روز قتل در مسیر خانه پدرزنم بودم که شنیدم یک نفر پشت سر زنم حرف می زند، وقتی حرف های پشت پرده را شنیدم عصبانی شدم و به خانه بازگشتم و تفنگ دولول را برداشتم و به سراغ زنم رفتم.

 

وقتی همسرم به جلوی در آمد او را هدف دو گلوله قرار دادم و پس از قتل به خانه پدری ام رفتم و ماجرای قتل زنم را برای پدرم تعریف کردم. پسر جوان ادامه داد: به پدرم اعلام کردم که می خواهم به ایران سفر کنم که او نیز پیشنهاد داد به خاطر بیکار بودنش همراه من به ایران می آید و با هم در ایران زندگی می کنیم. وی ادامه داد: در این مدت کسی از ما اطلاعی نداشت و پس از دستگیری متوجه شدم یکی از شوهرخاله هایم به ایران آمده و با پیگیری توانسته است رد ما را در ایران بزند که پلیس به سراغمان آمد و دستگیر شدیم.

 

 

 خراسان  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی