سقوط مرگبار کارگر جوان به چاه 25 متری در تهران (+عکس)



یک کارگر جوان در قطعه زمین در دست ساخت بنای جدید مشغول کار بود که ناگهان به عمق 25 متری چاه سقوط کرد و به سختی مجروح شد.

به گزارش رکنا ؛ با اعلام این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، نیروهای آتش نشانی ایستگاه 18 به همراه گروه امداد و نجات 1 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 05:39 دقیقه بامداد امروز به خیابان طالقانی، بین خیابان های حافظ و نجات اللهی روانه شدند.

 

جلال جلیلی افسر آماده منطقه پنج عملیات سازمان آتش نشانی تهران در مورد جزئیات این حادثه گفت: یک کارگر حدودا 20 ساله تبعه افغانستان در داخل زمین در دست احداث ساختمان جدید در حال کار بود که بر اثر بی احتیاطی ناگهان به داخل چاهی به عمق 25 متر سقوط کرد.

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

وی افزود: نیروهای آتش نشانی به سرعت پس از ایمن سازی محل حادثه و برقراری ارتباط کلامی با این کارگر درعمق چاه، بلافاصله با بکارگیری تجهیزات مخصوص و با زدن کارگاه نجات بر روی دهانه چاه، این شخص را از عمق چاه خارج کرده و به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.

 

افسر آماده منطقه پنج عملیات در ادامه ابراز داشت: کارشناسان آتش نشانی پس از بررسی محل حادثه، علت بروز این حادثه را نداشتن حفاظ مناسب بر روی دهانه چاه و همچنین بی احتیاطی این کارگر جوان اعلام کردند.

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی