قاتل 13 مأمور پلیس در کرمان در درگیری مسلحانه کشته شدشرور جنایتکار که 10 سال قبل 13 مأمور نیروی انتظامی را در درگیری مسلحانه به شهادت رسانده بود در حالی از سوی مأموران کشته شد که هویت وی در سردخانه پزشکی قانونی شناسایی شد. 

 به گزارش ایران ؛ سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: «پس از 8 ماه کار اطلاعاتی مأموران قرارگاه عملیاتی ابوذر برای دستگیری 2 تن از اشرار مسلح در «کویر فهرج» سرانجام روز 7 آذر، تکاوران استان کرمان در عملیاتی مسلحانه این دو شرور را به هلاکت رساندند و اجساد این قاچاقچیان برای شناسایی به پزشکی قانونی انتقال یافت.

 

در بررسی‌های کارشناسی مشخص شد یکی از این اجساد متعلق به شرور سابقه دار و تحت تعقیب کرمانی به‌نام «ولی داد شه بخش» است که از سال 88 پس از به شهادت رساندن 13 مأمور پلیس تحت تعقیب قرار داشت.

 

«شه بخش» در سال 88 با نیروهای فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی که برای دستگیری قاچاقچیان وارد عمل شده بودند درگیر شده و آنها را به شهادت رساند. در کارنامه سیاه این شرور، شهادت تعدادی از نیروهای سپاه در منطقه «کورین زاهدان»، حمل و توزیع مسلحانه مواد مخدر و انجام چندین فقره درگیری مسلحانه دیگر در کویر استان کرمان از سال 1388 تاکنون نیز وجود دارد.

 

  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی