X

خون بهای پدر با قتل مادر گره خوردزن ۳۸ ساله‌ای در شهر حسن آباد یاسوکند بیجار به دلیل نگرفتن پول خون بهای پدرش، مادر خود را به قتل رساند.

رییس پلیس آگاهی بیجار گفت: ساعت ۱۰ صبح مرکز فوریت‌های اورژانس ۱۱۵ فوت مشکوک یک پیرزن ۸۱ ساله را در حسن آباد بیجار به پلیس گزارش کرد و ماموران با حضور در محل و مشاهده برخی آثار ضرب و شتم در بدن مقتول تحقیقات خود را در خصوص علت مرگ آغاز کردند.

 

سروان محسن گل زردی اضافه کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد دختر خانواده از سال‌های قبل با مادرش دچار اختلاف و مشکل بوده است به همین خاطر وی فراخوانده شد که در ابتدا سعی داشت با داستان سرایی تحقیقات پلیس را منحرف کند.

 

وی افزود: قاتل در ادامه اعترافات خود اظهار داشت سال‌ها پیش پدرش را در حادثه‌ایی از دست داده و بدنبال آن خون بهایی (دیه) به خانواده ما تعلق گرفت که مادرم بدون اطلاع من همه پول را به حساب برادرم که در تهران ساکن است، واریز کرد.

 

رییس پلیس آگاهی بیجار یادآور شد: دختر در اعترافاتش آورده بارها از مادرم خواستم مبلغی برای گذراندن زندگی و آینده ام از این پول بدهد اما او از این کار امتناع می کرد که امروز درگیری ما به همین دلیل بالا گرفت که از روی پله هولش دادم.    

 

وی گفت: این زن جوان سپس با ضربات پی در پی سر مادرش را به دیوار کوبیده و پس از اطمینان از فوت او،  صحنه را از خون های ریخته شده پاک و لباس‌های مادر را تعویض کرده و پس از آن به اورژانس اطلاع داده و وانمود کرده از پله سقوط کرده است.

 

سروان گل زردی تاکید کرد: پس از تحقیقات تکمیلی قاتل بودن این فرد برای پلیس به اثبات رسید و دختر جوان با حکم مقام قضایی تحویل زندان سنندج شد و پرونده برای صدور کیفر خواست به دادگاه کیفری فرستاده شد.---

 

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

 

ایرنا

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی