X

عاملان ربایش4 مرد ثروتمند تهرانی‌پای میز محاکمه اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

سه مرد که یک برج ساز و سه مدیرعامل شرکت های معروف  را  ربوده بودند، در دادگاه محاکمه می شوند. رئیس این باند مخوف فراری است و نوچه هایش باید از خود دفاع کنند.

 

ربودن مرد برج ساز

رسیدگی به این پرونده از اسفند سال ۹۶ به دنبال شکایت یک مرد برج ساز آغاز شد. مرد ثروتمند  که به پلیس آگاهی تهران رفته بود، در تشریح شکایت اش گفت : من  برج ساز هستم و در غرب تهران سکونت  دارم. دیروز صبح می خواستم از خانه‌ ام خارج شوم که سه مرد جوان که خودشان را مامور پلیس معرفی کرده بودند، جلوی راهم را گرفتند.آن ها که دستبند و افشانه اشک آور همراه داشتند، گفتند که حکم جلب مرا گرفته اند.من مقاومت کردم اما آن ها به زور مرا سوار یک ون کردند و به حاشیه تهران بردند.

 

ماموران قلابی کارت شناسایی و کارت عابر بانکم را از من گرفتند و ۱۸ میلیون تومان پول برداشت کردند.آن ها بعد از برداشت پول از حسابم  ۵۰۰ هزار تومان به من برگرداندند تا بتوانم به خانه ام برگردم. به دنبال این شکایت، ردیابی عاملان آدم ربایی آغاز شد. مرد برج ساز  به ماموران گفت :من این سه مرد را هرگز قبلا ندیده بودم و با هیچ کسی هم خصومت ندارم.گمان می‌کنم آن ها به دستور یک نفر دست به چنین کاری زده اند.

 

متهمان در دادگاه

 با تکمیل تحقیقات پلیسی و از طریق شماره پلاک ون آدم ربایان  که مرد برج ساز به پلیس ارائه داده بود، سه  متهم ردیابی و بازداشت شدند و  در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.  این آدم رباها ادعا کردند از سوی مرد ناشناسی برای آدم ربایی  دستور داشته اند. یکی از آن ها گفت :من و دو همدستم  هرگز ناصر را ندیده ایم.  او با شماره تلفنی ناشناس با ما تماس گرفت و در ازای پرداخت پول از ما خواست تا مرد برج ساز  را بدزدیم.

 

در حالی که سه متهم مدعی بودند هیچ نشانی از ناصر ندارند، پرونده برای تکمیل تحقیقات بار دیگر به پلیس آگاهی تهران برگردانده شد.

 

افشای 3 آدم ربایی دیگر

 با تکمیل تحقیقات و بررسی شماره تلفن هایی که سه آدم ربا  مدعی بودند ناصر با آن ها  تماس داشته است، یک مرد ردیابی و بازداشت  شد و در این میان فاش شد وی قبلاً نیز مدیرعامل سه شرکت معتبر را به همین شیوه ربوده بود. با شناسایی سه مال باخته دیگر پرونده، آن ها به تشریح شکایت هایشان پرداختند و گفتند در دام سه مامور قلابی گرفتار شده بودند.

 

 یکی از آن ها  که مدیرعامل یک شرکت صوتی و تصویری سرشناس است،  گفت: مدتی قبل توسط چند مرد ناشناس ربوده شدم و آن ها چند چک از من گرفتند و مرا رها کردند.

 

اشتباه در دادگاه

با  افشای چهار بارآدم‌ربایی،پرونده ها تجمیع  و برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

 

قرار بود متهمان دیروز محاکمه شوند اما در این میان روشن شد چندی قبل پرونده اشتباهی به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شده است و قضات دادگاه قبل از رسیدگی به پرونده متهم اصلی را با قرار دو میلیاردی از زندان آزاد کرده اند.

 

با روشن شدن این ماجرا، دیروز پرونده متهم فراری از شعبه نهم به  شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به آن رسیدگی شود.

 

 در این جلسه مرد برج ساز  گفت: من ناصر را از قبل می شناختم.او به  دفتر کار شریکم رفت و آمد داشت  اما نمی دانم چرا دستور ربودن مرا به سه مرد جوان داده بود.

 

سه شاکی دیگر نیز گفتند: ما با تکمیل تحقیقات پلیسی متوجه شدیم که  به دستور ناصر ربوده شده بودیم اما  حالا نمی‌دانیم چطور او با قرار وثیقه از زندان آزاد شده است.ما برای او اشد مجازات می خواهیم.

 

 قرار است سه مرد آدم ربا و متهم فراری این پرونده در روزهای آینده در دادگاه محاکمه شوند.

 

 

  خراسان  

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی