پیکر سوخته حرف زد! اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
مرد جوانی که در میان تپه های اطراف جاده مشهد- تبادکان در حال سوختن بود، لب به سخن گشود و با بیان این که دو مرد سمند سوار مرا آتش زدند! راز مرگ خود را پیچیده تر کرد.

به گزارش خراسان، عصر هجدهم فروردین برخی از شهروندانی که برای هوا خوری به تپه های اطراف جاده مشهد- تبادکان رفته بودند ناگهان مردی را دیدند که میان تپه ها در حال سوختن بود. دو نفر از رهگذران با نگرانی به سوی مرد جوان دویدند ولی کاری از دست آن ها ساخته نبود جوان مذکور به شدت سوخته بود و آخرین نفس هایش را می‌کشید در همین حال دو رهگذر با تعجب چشم به دهان پیکر سوخته ای دوختند که می گفت: وقتی از منزل بیرون آمدم سوار یک دستگاه سمند شدم و راننده  در مسیر، مرد دیگری را نیز سوار کرد ولی آن ها مرا به این منطقه آوردند و آتش زدند!...

 

گزارش خراسان حاکی است، مرد جوان با این جملات، آخرین نفس هایش را کشید و در حالی جان سپرد که مردان رهگذر مدام با اورژانس و پلیس تماس می گرفتند. دقایقی بعد با تایید مرگ جوان 29 ساله توسط عوامل اورژانس، نیروهای انتظامی مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد در محل سوختن مرد جوان، تحقیقات گسترده میدانی در حالی آغاز شد که همه شواهد موجود حکایت از یک خودکشی دلخراش داشت و این موضوع ماجرای پرونده را پیچیده تر می کرد.

 

در ادامه تحقیقات چهار بطری 1.5 لیتری حاوی مایعات قابل اشتعال روی تپه پیدا شد که سه بطری آن خالی شده بود. مدارک شناسایی مرد جوان نیز زیر کلاهش در گوشه دیگری قرار داشت. کشف دو فندک که بقایای سوخته لباس های متوفی به  یکی از آن ها چسبیده بود نیز در حالی ماجرای خودکشی را قوت می بخشید که کفش های او نیز در مسیر پایین آمدن از تپه به کناری افتاده بود. به گزارش خراسان، در عین حال تحقیقات تخصصی با دستور قاضی احمدی نژاد توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی ادامه یافت تا زوایای پنهان این مرگ مشکوک آشکار شود.

 

  

سجادپور 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی