کودک گم‌شده توسط خانواده پدری‌اش ربوده شده بودکودکی که پس از مرگ پدرش توسط عموها و عمه‌ها مخفی شده بود، با طرح شکایت در دادسرای جرائم جنایی و تلاش پلیس آگاهی تهران پیدا شد.

 به گزارش ایرنا، زینب طاهری، وکیل این پرونده، اظهار کرد: این کودک پسری هشت‌ساله است که از اواخر اسفند سال ۹۸ و پس از مرگ پدرش، ناپدید می‌شود و مادر کودک که به خانواده پدر مرحوم کودک مظنون بوده، شکایتی را در دادسرای عمومی به طرفیت خانواده پدری طفل مبنی بر امتناع از تحویل کودک طرح می‌کند.

 

وی افزود: پس از طرح این شکایت، با دستور دادسرا، کلانتری خانواده پدری طفل را احضار و از آنها درباره مخفی‌کردن کودک سؤال می‌کند که همگی اذعان بر بی‌اطلاعی کرده و مدعی می‌شوند طفل نزد آنها نیست و نزد مادرش به سر می‌برد. پس از آن، شعبه دادسرا بر اساس گزارش خانواده پدری طفل نزد کلانتری، قرار منع تعقیب صادر کرد.

 

این وکیل دادگستری اضافه کرد: پس از صدور قرار منع تعقیب در دادسرای عمومی، شکایتی را تحت عنوان کودک‌ربایی در دادسرای امور جنایی مطرح کردیم که موضوع برای رسیدگی به شعبه ششم دادسرای جرائم جنایی ارجاع شد و دادسرا به‌سرعت با توجه به وجود بیم خطر برای جان طفل، به اداره یازدهم پلیس آگاهی دستور داد ضمن احضار خانواده پدری طفل، از منزل آنها بازرسی شود.

 

طاهری گفت: متعاقب صدور این دستور، پلیس آگاهی تهران بزرگ با تحقیقات نامحسوس و گسترده پلیسی در مدت ۴۸ ساعت طفل را از خانه پدربزرگ و مادربزرگ پدری پیدا کرده و تحویل مادر وی داد و در حال حاضر نیز پرونده با عنوان کودک‌ربایی به طرفیت خانوده پدری کودک در جریان است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------