شناسایی 8 نفر از عاملان قتل جوان 26 ساله زاهدانیرئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، 8 نفر از عاملان قتل جوان 26 ساله زاهدانی، شناسایی و در چند عملیات دستگیر شدند.

ابراهیم ملاشاهی امروز در گفت و گو با فارس اظهار کرد: در تاریخ بیست و دوم اسفند ماه سال قبل، در پی نزاع دسته جمعی چند جوان در میدان "کشاورز" زاهدان جوانی 26 ساله بر اثر شلیک سلاح ساچمه زن و ضربات متعدد چاقو به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل می گردد که با وجود تلاش تیم پزشکی این جوان در بیستم فروردین ماه سال جاری بر اثر شدت جراحات وارده فوت می کند.

 

وی افزود: بلافاصله پپس از وقوع این نزاع خیابانی کارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در صحنه و انجام تحقیقات میدانی 8 نفر از ضاربان اصلی را شناسایی و مشخص می شود همه آنها پس از مجروح ساختن این جوان متواری شده اند.

 

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: سرانجام با تلاش کارآگاهان پلیس، مخفیگاه های ضاربان که همگی بین 24 تا 30 سال سن داشتند در نقاط مختلف استان شناسایی و متهمان در چند عملیات مجزا پس از 2 ماه فرار دستگیر شدند.

 

سرهنگ ملاشاهی تصریح کرد: با دستگیری این افراد تحقیقات تخصصی از آنها آغاز و مشخص شد علت شکل گیری این نزاع خیابانی یکسری اختلافات جزئی و پیش پا افتاده بوده است.

 

وی با اشاره به اعتراف متهمان به بزه ارتکابی خاطرنشان کرد: عاملان این جنایت با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------