آخرین اخبار حوادث


اخبار,اخبار حوادث,مرگ کودک یک ساله در جوی فاضلاب اهواز

جزئیات مرگ کودک یک ساله در جوی فاضلاب اهواز

دختربچه‌ای یک ساله به علت سقوط در جوی روباز خیابان در کوی سیاحی اهواز جان باخت. به گزارش ایرنا، یکی از معتمدان کوی سیاحی…


ولخرجی زوج جوان کار دستشان دادزوج جوانی که از فروشنده فضای مجازی با نقشه قبلی در زمينه داروهای بدن‌سازی و مکمل‌های ورزشی زورگیری کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش شرق؛سرهنگ مرتضی نثاری، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت گفت: پرونده‌ای با موضوع سرقت به عنف در کلانتری 102 پاسداران تشکیل و به دستور مرجع قضائی دادسرای ناحیه 34 تهران برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد.

 

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تصریح کرد: شاكی اظهار کرد دهم اسفندماه برای فروش مقداری داروی بدن‌سازی و مكمل ورزشی، اعم از قرص، پودر و آمپول به ارزش 350 میلیون ریال در فضای مجازی آگهی ثبت کردم. در همان روز فردی كه خود را پویا معرفی ‌کرد، با من تماس گرفت و برای خرید در محل سكونتش در محدوده میدان هروی قرار گذاشتیم. من به همراه اموال سفارش داده‌شده حدود ساعت18:30 در نشانی اعلامی حاضر شدم و با خریدار تماس گرفتم و او بیان کرد در محل حضور ندارد و همسرش برای تحویل کالاها مراجعه می‌کند و وجه اموال را نیز نقدا می‌پردازد.

 

طبق قرار، خانمی حدودا 25 ساله به من مراجعه و خود را همسر خریدار معرفی کرد و خواستار تحویل اموال شد. ولی در زمان بازدید، فرد ناشناسی با شوكر از پشت‌سر به پهلوی من زد و كنترل خود را از دست دادم و به زمین خوردم، سپس مرا با سلاح سرد تهدید و كیف پولم را به همراه مکمل‌های ورزشی سرقت کرد و از محل گریختند. این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان با توجه به نوع محصولات سرقتی و احتمال فروش آنها در مکان‌های خاص مانند باشگاه‌های ورزشی موفق شدند مرد سارق به نام پویا 34 ساله را که در تعدادی از باشگاه‌های شرق تهران مكمل‌های ورزشی را فروخته بود، شناسایی کنند. سرهنگ نثاری بیان کرد: کارآگاهان توانستند پویا را در نزدیکی یک باشگاه بدن‌سازی دستگیر کنند. متهم به سرقت از شاكی با همكاری همسرش به نام مژده اعتراف كرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------