جزئیات تیراندازی مرگبار به مرد موادفروشموادفروش سابقه‌داری که برای مشکوک نشدن مأموران برادرزن نوجوانش را هنگام معامله با خودش می‌برد، هنگام تعقیب و گریز از دست مأموران با شلیک گلوله کشته شد.

به گزارش ایران؛ساعت 7 صبح چهارشنبه 19 آذر، مأموران کلانتری 208 پایانه، حین گشت‌زنی در محدوده آزادی به خودروی 405 مشکوک می‌شوند. استعلام شماره پلاک خودرو و بررسی‌های پلیسی نشان می‌داد راننده جوان یکی از موادفروشان منطقه است. داخل خودرو به غیر از راننده پسر 15 ساله‌ای نیز به عنوان سرنشین حضور داشت.

 

بدین‌ترتیب مأموران کلانتری دستور ایست به راننده 30 ساله دادند، اما راننده جوان بدون توجه به اخطارهای آنها اقدام به فرار کرد.

 

تعقیب و گریز مأموران کلانتری با فرار راننده پژو آغاز شد. تعقیب و گریز تا بزرگراه شهید فهمیده ادامه داشت و چندین بار مأموران دستور ایست و اخطار دادند.

 

اما راننده بدون توجه به اخطارها به فرارش ادامه داد و این‌بار مأموران دست به اسلحه شدند و بعد از چند تیر هوایی به سمت خودروی پژو نشانه رفتند. تیرها در این تعقیب و گریز به راننده جوان اصابت کرد و باعث توقف خودرو شد.مرد جوان برای درمان به بیمارستان منتقل و ساعاتی بعد تسلیم مرگ شد و پسر 15 ساله‌ای که همراه او نیز بود، به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران به دادسرای اطفال فرستاده شد.

 

در تحقیقات اولیه مشخص شد که راننده پژو، از مواد فروشان حرفه‌ای میدان آزادی است و پسر 15 ساله برادر همسر متهم است.

  

مرد موادفروشی که سابقه دستگیری داشته و برای اینکه کسی به او مشکوک نشود، به همراه برادر همسرش برای فروش ساعات 4 تا 6 صبح مواد راهی میدان آزادی شده بود. در بازرسی از خودرو 6 گرم شیشه و حدود 2 میلیون تومان پول که از فروش مواد به‌دست آورده بود کشف شد. بازپرس ساسان غلامی دستور تعیین کارشناس اسلحه و تحقیقات تکمیلی را صادر کرد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی