متکدی میلیاردر انار شناسایی شد حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
فرمانده انتظامی انار از شناسایی و دستگیری یک متکدی با حساب بانکی ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا خلیلی نژاد اظهار داشت: در پی گزارش‌های مردمی به پلیس مبنی بر اینکه فردی ۵۹ ساله به صورت مشکوک ضمن حضور در مساجد شهر با چرب زبانی ضمن جریحه دار کردن احساسات مردم و اینکه مسافر در راه مانده است اقدام به تکدی گری می‌کند، بررسی این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

وی افزود: مأموران با بررسی موضوع و تحقیقات میدانی این فرد را در مسجد روستای «محمد آباد» شناسایی و ضمن هماهنگی قضائی و دستگیری او در بازرسی از خودروی متعلق به وی مبالغی وجه نقد و ۲ عدد کارت بانکی جاساز شده را کشف کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان انار بیان داشت: با اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی مبنی بر تحصیل مال نامشروع از طریق تکدی گری، سوابق او نیز بررسی که مشخص شد که در ۲ سال گذشته نیز دارای چنین سابقه‌ای بوده است.

 

سرهنگ خلیلی نژاد اظهار کرد: این فرد که اهل و ساکن یکی از شهرهای شمالی کشور است کار تکدی گری خود را از استان سیستان و بلوچستان آغاز کرده است و سرانجام پس از دستگیری در این شهرستان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

وی گفت: با دستور مقام قضائی کارت‌های بانکی وی بررسی که با احتساب وجوه نقد و دارایی‌های او هنگام دستگیری مبلغ ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال موجودی دارد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان انار تاکید کرد: این فرهنگ باید رایج شود که مردم برای انجام کار خیر به جای کمک مستقیم به چنین افرادی، از طریق سازمان‌ها و مؤسسات خیریه مردم نهاد به نیازمندان واقعی کمک کنند.

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------