آمریکا: آماده گفتگو با روسیه بر سر معاهده نیو استارت هستیمسخنگوی وزارت خارجه آمریکا،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که این کشور همچنان آماده گفتگو با روسیه بر سر معاهده کاهش تسلیحات هسته ای موسوم به "نیو استارت" است. 

به گزارش ایرنا، روسیه در اوایل هفته گذشته اعلام کرد به دلیل رفتار ضد روسی واشنگتن، این مذاکرات را به صورت یکجانبه به تعویق انداخته است.

 

ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: ما همچنان آماده دیدار با روسیه در مورد معاهده "نیو استارت" هستیم. ما به این پیمان متعهد هستیم.

 

پرایس افزود که همه موضوعاتی که روسیه مطرح کرده بود در دستور کار این نشست بود و آمریکا از "تصمیم یکجانبه روسیه در چند ماه گذشته" متاسف شده است.

 

ماکرون: باید آنچه روسیه می خواهد را برایش تضمین کنیم

«امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه امروز شنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی تی اف وان اعلام کرد که اروپا باید «ترس» «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در خصوص امنیت در مذاکرات صلح با اوکراین را مورد توجه قرار دهد.

 

رئیس جمهور فرانسه در این باره گفت: ما باید درباره معماری امنیتی آتی اروپا فکر کنیم. من به طور خاص درباره «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه حرف می زنم. ناتو در حال نزدیک شدن به مرزهای روسیه است و ارسال تسلیحات به مرزها می‌ تواند تهدیدی برای مسکو تلقی شود.

 

«امانوئل ماکرون» در این باره اضافه کرد: این موضوع باید بخشی از مذاکرات صلح باشد. ما برای آنچه پس از درگیری ها در اوکراین باید انجام شود، آماده شویم و فکر کنیم چگونه باید امنیت متحدانمان را حفظ کرده و در عین حال آنچه روسیه می خواهد را برایش تضمین کنیم.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022