اردوغان: پروژه‌های دفاعی ما مکمل قدرت سیاسی و اقتصادی ترکیه است | حمایت بازمانده امپراتوری عثمانی از اردوغان اردوغان ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
سخنان «رجب طیب اردوغان», برنامه افطاری ماه مبارک رمضان برای نیروهای مسلح ترکیه رئیس جمهوری ترکیه گفت که پروژه‌های صنایع دفاعی مکمل قدرت سیاسی و اقتصادی ترکیه شده‌اند. 

به گزارش ایسنا، به نقل از آناتولی، این سخنان «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهوری ترکیه در برنامه افطاری ماه مبارک رمضان برای نیروهای مسلح ترکیه در آنکارا بیان شد.

 

رئیس جمهوری ترکیه طی سخنانی در این برنامه از تمامی اعضای نیروهای مسلح که در آواربرداری و حفظ امنیت پس از فاجعه زلزله مشارکت داشتند، قدردانی کرد.

 

وی افزود: به لطف پیشرفت‌هایی که در صنایع دفاعی داشته‌ایم و نیروی انسانی آموزش‌دیده ارتش، توانایی رفع تهدیدات در منشأ آن را به دست آورده‌ایم.

 

رئیس جمهوری ترکیه خاطرنشان کرد که آنها در مرحله‌ای هستند که پروژه‌های صنایع دفاعی را مکملی برای قدرت سیاسی و اقتصادی ترکیه قرار می‌دهند.

 

وی افزود: زمانی که ما در این امر موفق شویم، به اذن خدا قرن ترکیه نه تنها به عنوان یک شعار، بلکه به عنوان یک واقعیت در زمین آغاز خواهد شد.

 

حمایت بازمانده امپراتوری عثمانی از اردوغان

‏"عبدالحميد عثمان اوغلو" نوه سلطان عبدالحمید دوم، آخرین سلطان و خلیفه ‎عثمانی اعلام کرد که از حزب "رفاه جدید" کناره گیری کرده و در انتخابات ریاست جمهوری از ‎اردوغان حمایت می کند.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023