آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,نظامیان آمریکا در عراق

مشاور ترامپ: آمریکا قصد حمله به چند موضع نظامی عراقی را دارد

مشاور رئیس‌جمهور آمریکا در خاورمیانه مدعی شد که آمریکا قصد دارد علیه چند موضع نظامی در عراق عملیاتی هوایی انجام دهد اما نه در مقطع کنونی.…


صدراعظم اتریش: کرونا بزرگترین چالش بعد از جنگ جهانی دوم است اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,صدراعظم اتریش
صدراعظم اتریش در سخنانی با تاکید بر اینکه شیوع کرونا بزرگترین چالش این کشور بعد از جنگ جهانی دوم است از شهروندان خود خواست که شرایط را جدی بگیرند.

به گزارش تسنیم، "سباستین کورتس"، صدراعظم اتریش شب گذشته از شهروندان خود درخواست کرد که شرایط را جدی بگیرند.

 

وی از اقدامات سختگیرانه دولت برای مهار ویروس کرونا دفاع کرده و گفت: ما نباید اوضاع را زیبا جلوه دهیم و رویکردها علیه این بیماری را اغراق آمیز ارزیابی کنیم.  

 

صدراعظم اتریش همچنین تاکید کرد که این بیماری برای بسیاری انسان ها رنج و مرگ را به دنبال می آورد. وی در این راستا به شرایط در ایتالیا اشاره کرد که هر روز صدها نفر در اثر این بیماری جان خود را از دست می دهند.

 

وی دربارره اوضاع بد ایتالیا این طور توضیح داد که افراد باید تلفنی با بستگان در حال مرگ خود خداحافظی کنند و پزشکان به دلیل کمبود تجهیزات و ظرفیت ها باید در این باره تصمیم بگیرند که چه کسی را می توانند درمان کنند.

 

صدر اعظم اتریش همچنین تصریح کرد که در صورت عدم وجود فضای کافی در بیمارستان ها برای بیماران کرونایی بیمارستان های جدیدی در ایالات مختلف ایجاد می شود. وی از اعلام شرایط اضطراری قریب الوقوع در کشورش خبر داده و از شهروندان خواست که سهم خود برای مقابله با این ویروس را انجام دهند تا شیوع ا« را متوقف کنند.

 

کورتس از شهروندان خواست که تنها در صورت لزوم از خانه بیرون بروند و قوانین بهداشتی را رعایت کنند. وی ابراز امیدواری کرد که زندگی اقتصادی و اجتماعی بعد از عید پاک دوباره به روال معمول برگردد.

 

وی همچنین اعلام کرد که اتریش در برابر بزرگترین چالش از زمان جنگ جهانی دوم قرار دارد.

 

صدر اعظم اتریش خطاب به مردم اعلام کرد که تنها به صورت مشترک مل می توانیم گسترش ویروس کرونا را کاهش دهیم.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------