آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , ونزوئلا

آمریکا برای دستگیری یک مقام ونزوئلا ۵ میلیون دلار جایزه تعیین کرد/مادورو به زودی به ایران خواهد آمد

براساس ادعاهای کذایی دولت آمریکا برای بازداشت یک مقام ونزوئلایی به اتهام پولشویی مبلغ ۵ میلیون دلار جایزه تعیین کرد. به گزارش وب سایت رسمی…


کرملین محل اقامت پوتین در دوره کرونا را فاش کرد اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,کرملین
سخنگوی کرملین در سخنانی اخبار منتشر شده درباره محل اقامت رئیس جمهوری روسیه در دوره کرونا را تکذیب کرد. 

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین شایعات منتشر شده درباره محل اقامت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در دوره کرونا از جمله اینکه ادعا شده پوتین در منطقه‌ای در سیبری یا والدای بین مسکو و پترزبورگ یا حتی در محل اقامت زیر زمینی به سر می‌برد را تکذیب کرد.

 

وی در این باره گفت: هیچ یک از این شایعات صحت نداشته و تمامی امکانات ارتباطی در اختیار او قرار دارد و وی تمامی دیدارهایش را در مقر کنونی‌اش "نوو-اوگاریوو" و اغلب از طریق ویدئو کنفرانس انجام می‌دهد.

 

پسکوف افزود: پوتین دیدارهای شخصی‌اش را به حداقل رسانده است و طی هفته‌های اخیر با تعدادی از وزرا و نمایندگان بخش بانکی دیدار کرده است. پوتین به مقررات حفظ فاصله اجتماعی پایبند است و به تمرینات شنای خود ادامه می‌دهد.

 

سخنگوی کرملین درباره شیوع کرونا در روسیه نیز تاکید کرد: موثرترین اقدامات برای مقابله با بیماری همه گیر کرونا مربوط به خود قرنطینگی است و شهروندان روس طی دوره‌ای بین یک تا دو ماه شاهد یک پیشرفت در زمینه کرونا خواهند بود.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------