نرخ تلفات کرونا؛ چین ۳.۹۵ درصد، خارج از چین ۳.۷۹ ، ایتالیا ۷.۳۱ درصد اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی, کرونا
خبرگزاری تاس براساس یافته‌هایی از متخصصان گزارش داد که متوسط نرخ مرگ و میر ناشی از کرونا در چین 3.95 درصد و در خارج از چین 3.71 درصد است. 

به گزارش فارس، خبرگزاری تاس روسیه گزارش داد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در خارج از چین از شمار مبتلایان در داخل این کشور، که منشا این ویروس بود، پیشی گرفته است. 

 

براساس یافته‌های خبرگزاری تاس از متخصصان، تا کنون ۸۱۰۲۸ نفر ابتلا به کرونا در چین گزارش شده است و ۸۱۳۲۱ مورد نیز در خارج از این کشور. 

 

نرخ مرگ و میز ناشی از ویروس کرونا در چین کمی بالاتر از بقیه کشورهای جهان است. نرخ تلفات (تا این لحظه) در چین ۳.۹۵ درصد است در برابر ۳.۷۹ درصد در خارج. با این حال خبرگزاری تاس می‌گوید که این محاسبات تا زمان پایان این اپیدمی در سراسر جهان و بهبود مبتلایان چندان دقیق نیست. 

 

این گزارش افزود: بدترین شرایط در زمینه نرخ مرگ و میر مربوط به ایتالیا است که تا کنون بیش از ۱۰۰۰ نفر کشته شده‌اند و نرخ تلفات آن ۷.۳۱ درصد است.

 

تا روز یک شنبه، ویروس کرونا در ۱۳۹ کشور جهان گزارش شده است که بیشترین موارد در ایتالیا، ایران، کره جنوبی، اسپانیا، آلمان، فرانسه، سوئیس، ژاپن، انگلیس و نروژ است. 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------