فاوچی: درهند وضعیت غم انگیز وحشتناکی وجود دارد/ مرگ بیش از ۳ هزار نفر دیگر براثر کرونا در برزیل فاوچی,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی
دکتر فاوچی درباره وضعیت ناگوار شیوع کرونا در هند عنوان کرد: کشورها نتواستند در ارائه یک واکنش جهانی مناسب برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با هم متحد شوند و کشورهای ثروتمند در این میان مناسب عمل نکردند. 

به گزارش شفقنا به نقل از گاردین، مشاور ارشد پزشکی کاخ سفید گفت: وضعیت هند نابرابری جهانی را برجسته کرده است.

 

وی افزود: تنها راهی که می توانیم از طریق آن  به یک همه گیری جهانی پاسخ درستی بدهیم ، داشتن یک پاسخ جهانی است و یک پاسخ جهانی به معنای اجرای عدالت در سراسر جهان است.

 

فاوچی ادامه داد: در حال حاضر در هند وضعیت غم انگیز وحشتناکی وجود دارد، مردم می میرند زیرا اکسیژن کافی وجود ندارد و حتی تخت بیمارستان هم نیست.

 

وی با تاکید بر اینکه  سیستم های بهداشتی در سطح جهانی باید به روز شوند تا مسائل در حال ظهور زودتر شناسایی شوند، گفت: شفافیت و ارتباط بین کشورها در این زمینه خیلی مهم است.

 

مرگ بیش از ۳ هزار نفر دیگر براثر کرونا در برزیل 

در ۲۴ ساعت گذشته در برزیل، ۳ هزار و ۱۲۰ مورد فوت جدید ناشی از کرونا ثبت شد و تعداد کل فوتی‌ها  به ۳۹۵ هزار و ۳۲۴ افزایش یافت.

 

 فاوچی,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی

در شبانه روز گذشته همچنین ۷۶ هزار و ۸۵ مورد جدید ابتلا به کرونا در برزیل شناسایی شد و مجموع موارد ابتلا در این کشور به ۱۴ میلیون ۴۴۶ هزار و  ۵۴۱ نفر رسید 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی