آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , صادقی

صادقی : ۲۰ هزار قرص فایپیراویر وارد شده از چین خرج درمان مسئولان شد/ بین شعار و عمل نمایندگان تعارض است

نماینده تهران در مجلس دهم گفت: نباید مسئولان تافته‌های جدا بافته از مردم باشند، به نظر من در هیچ کشوری چنین اولویت‌‌بندی‌هایی وجود ندارد.…


ابطحی: «لوازم آرایشی» ارز ۴۲۰۰ تومانی می‌گیرد و «لوازم التحریر» خیر!اخبار,اخبار سیاسی,ابطحی
عضو کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» مجلس گفت: متاسفانه دولت به مسئله نوشت افزار و تامین لوازم التحریر دانش آموزان، آن هم با نرخ مناسب هیچ ورودی نداشته است و درحال حاضر قیمت لوازم التحریر بسیار گران شده است و این مسئله پذیرفتنی نیست.

سید محمد جواد ابطحی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به نابسامانی و افزایش قیمت لوازم التحریر در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید گفت: دولت باید یارانه‌ای به ناشرین تولید کتب و دفاتر اختصاص دهد تا از این طریق خانوار‌ها در خرید مایحتاج تحصیلی فرزندان خود دچار فشار مالی نشوند.

 

وی تصریح کرد: متاسفانه دولت به مسئله نوشت افزار و تامین لوازم التحریر دانش آموزان، آن هم با نرخ مناسب هیچ ورودی نداشته است و درحال حاضر قیمت لوازم التحریر بسیار گران شده است.

 

ابطحی اظهار داشت: اینکه گفته می‌شود فرهنگ به معنای خاص و عام مظلوم واقع شده است همین است که ما درحال حاضر به درستی نمی‌توانیم بازار لوازم التحریر را مدیریت کنیم.

 

عضو کمیسیون «آموزش،تحقیقات و فناوری» تصریح کرد: برخی مسئولین می‌آیند و برای لوازم  آرایشی ارز ۴۲۰۰ تومانی اختصاص می‌دهند و اما برای لوازم التحریر مشکلات روی زمین می‌ماند بنابراین بنده معتقدم شاکله فرهنگی دولت مشکل دارد و باید در این زمنیه چاره اندیشی شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------