X

پیشنهاد بودجه ۸.۵ میلیارد تومانی برای بنیاد فرهنگی حاج قاسم سلیمانیاخبار,اخبار سیاسی,زینب سلیمانی
پیشنهاد بودجه ۸.۵ میلیارد تومانی برای بنیاد فرهنگی حاج قاسم سلیمانی ارائه شد. زینب دختر شهید سلیمانی ریاست بنیاد شهیدی سلیمانی را برعهده دارد.

به گزارش خبرفوری، براساس بودجه پیشنهادی دولت در بودجه سال ۹۴ میزان اعتبارات دولت به بنیاد شهید و امور ایثارگران ۸ هزار و ۲۳۶ میلیارد و ۶۹۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال پیش‌بینی شده است. این در حالی است که بودجه مصوب بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال گذشته ۶ هزار میلیارد تومان بوده است.

 

براساس بودجه پیشنهادی دولت در بودجه سال ۹۴ میزان اعتبارات دولت به «ستاد مرکزی راهیان نور کشور» ۱۵ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است. در ردیف توزیع اعتبارات جدول شماره ۱۸ بودجه پیشنهادی سال ۹۴، دولت برای «مطالبات خانواده معظم شهدا، پاداش پایان خدمت، سایر مطالبات و دیون» مبلغ ۱۵۶ میلیارد تومان پیش بینی شده است.

 

معوقات ایثارگران تا سال ۹۰ چندی پیش پرداخت شد و معوقات از سال ۹۰ به بعد هنوز باقی مانده است. اکنون این مبلغ برای سال ۹۴ از سوی دولت پیشنهاد شده است.

 

همچنین برای «قانون خدمات‌رسانی ایثارگران» ۲۲۷ میلیارد تومان، برای «هزینه تحصیلی و آموزشی مصادیق ایثارگری مطرح در تبصره۱۵» مبلغ ۲۲۰ میلیارد تومان و برای «هزینه‌های درمانی مصادیق ایثارگری» ۳۴ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی