آخرین اخبار سیاسی


رئیسی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

تاکید رئیسی بر ایجاد ثبات در بازار

رئیس جمهور در جلسه امروز بر لزوم سرعت بخشیدن به اقدامات موثر در جهت ایجاد ثبات در بازار به ویژه در حوزه کالاهای اساسی تاکید کرد. به گزارش…

تکاپوی تازه در مجلس برای محدودیت شبکه های اجتماعیطرح مجلس برای محدودیت اینترنت،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
یک روز بعد از انتشار خبر حذف طرح موسوم به ساماندهی شبکه های اجتماعی از دستور کار هفتگی مجلس، طراحان و موافقان این طرح با ارائه درخواستی تازه به دنبال تصویب آن هستند.

به گزارش همشهری آنلاین، در حالی که این هفته قرار بود طرح صیانت از کاربران فضای مجازی در صحن علنی مجلس بررسی شود شامگاه دیروز دستور کار هفتگی چاپی مجلس منتشر شد اما بر خلاف دستور کار قبلی اثری از این طرح در آن نبود و به همین دلیل گمانه هایی در رابطه با خروج طرح از دستور کار نمایندگان ایجاد شد با این حال در کمتر از 24 ساعت طراحان طرح با یک درخواست تازه برای تصویب طرح به تکاپو افتاده اند.

 

در دستور کار چاپی جلسه علنی روز چهارشنبه قرار است درخواست عده ای از نمایندگان در مورد رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی طبق اصل 85 قانون اساسی مورد بررسی قرار بگیرد . بر اساس اصل 85 قانون اساسی در موارد اضطراری مجلس می تواند بررسی و تصویب برخی طرح ها را به کمیسیون تخصصی تفویض نماید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------