فرزند کروبی: ۵ روز پیشتر فایل صوتی ظریف را داشتم/اولین واکنش سعید لیلاز به انتشار فایل صوتی مصاحبه اش با ظریف محمدتقی کروبی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
محمدتقی کروبی، فرزند مهدی کروبی گفت: من فایل گفتگوی ظریف را پنج روز پیش از طریق یکی از دوستان ساکن خارج از کشور دریافت و از محتوی آن مطلع شدم. 

به گزارش الف، محمدتقی کروبی درخصوص فایل صوتی پخش شده از ظریف، در اینستاگرام خود نوشت: در دو روز گذشته صحبت‌های بسیاری پیرامون فایل گفتگوی وزیرخارجه کشورمان شنیده و خوانده‌ایم. در باره شکل و محتوی این فایل سخن بسیار است که باتوجّه به انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو به نظر می‌رسد مهمترین هدف از زمان درز عامدانه آن همین انتخابات است. شب گذشته قصد داشتم در یکی از اتقا‌ق‌های کلاب هاوس نکاتی را پیرامون درز این فایل بگویم که به دلیل طولانی شدن آن برنامه و تقارن آن با برنامه دیگرم توفیق صحبت نشد. من فایل این گفتگوی صریح را پنج روز پیش از طریق یکی از دوستان ساکن خارج از کشور دریافت و از محتوی آن مطلع شدم. با یک روز فاصله همین فایل را از دوست دیگری هم دریافت و متوجّه شدم این فایل همچون آب روان در حرکت است و در حال دست به دست شدن میان جمعی از فعّالان سیاسی.

 

 محمدتقی کروبی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

 

اولین واکنش سعید لیلاز به انتشار فایل صوتی مصاحبه اش با ظریف

 سعید لیلاز در واکنش به انتشار فایل صوتی مصاحبه وی با ظریف گفت: معتقدم باید کسی که فایل صوتی را منتشر کرده، چوب در آستینش کرد.

 

به  گزارش تسنیم؛سعید لیلاز شب گذشته در یک برنامه زنده اینترنتی در اینستاگرام با موضوع انتخابات 1400 که به همت هسته بازاریابی سیاسی مرکز رشد دانشگاه امام صادق برگزار شد در واکنش به سوال مجری در خصوص انتشار فایل صوتی مصاحبه وی با وزیر امور خارجه کشور اظهار داشت: معتقدم باید کسی که فایل صوتی را منتشر کرده، چوب در آستینش کرد. اما من عهد کردم فعلا در خصوص این مساله حرفی نزنم و می‌خواهم ببینم آیا دستگاه اطلاعاتی کشور عرضه دارد این شخص را پیدا کند یا مثل ماجرای نطنز بعد از اینکه پوکید می‌خواهد اسم طرف را رسانه‌ای کند.

 

لیلاز همچنین افزود: البته از دستگاه اطلاعاتی که فقط تلفن‌های لیلاز را شنود می‌کند بیشتر از این انتظار نمی‌رود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------