آخرین اخبار سیاسی


جلسه دوم دادگاه سرنگونی هواپیمای اوکراین،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

برگزاری جلسه دوم دادگاه سرنگونی هواپیمای اوکراین

جلسه دوم دادگاه سرنگونی هواپیمای مسافری اوکراین در تهران برگزار شد. به گزارش عصرایران، مرکز رسانه ای قوه قضائیه با انتشار متنی، بخش هایی از…

نماینده مجلس: کاش به جای رای به اولویت صیانت از حقوق کاربران به اولویت صیانت از جان مردم رای می‌دادیم نماینده مجلس,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اعدادی که در مورد قربانیان کرونا می‌شنویم وجدان هر فرد آگاهی را آزار می‌دهد.

 به گزارش ایسنا، معین‌الدین سعیدی در تذکری شفاهی در جلسه صبح امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اعدادی که این روزها در مورد قربانیان سویه دلتای کرونا به گوش می‌رسد فقط یک عدد نیست بلکه هر کدام از این افراد پدری، مادری، خواهری، برادری، همسری و یا فرزندی هستند که از بین خانواده‌هایشان می‌روند، این آمار هر وجدان آگاهی را باید آزار دهد.  

 

وی در ادامه اظهار کرد: کاش به جای رای مجلس شورای اسلامی به اولویت صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی به اولویت صیانت از جان مردم در برابر کرونا و یا صیانت از معیشت مردم در برابر افزایش لجام‌گسیخته قیمت‌ها و یا بی‌آبی که مردم کشور درگیر آن هستند، رای می‌دادیم.

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی