طرح احتمالی پرچم مریخ از نظر ایلان ماسکاخبار,اخبار علمی,پرچم مریخ
ایلان ماسک در پاسخ به کاربری که تصویر زیبایی از لحظه پرتاب موشک فالکون ۹ به فضا منتشر کرده بود اظهار کرد آن عکس می‌تواند طرح پرچم مریخ باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، به تازگی ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا و اسپیس ایکس توئیتی را منتشر کرده که واکنش‌های بسیاری را با خود به همراه داشته است. وی در رابطه با پست یک عکاس به نام John Kraus نظر جالبی را منتشر کرد. عکاس مذکور روز جمعه تصویری را از لحظه پرتاب موشک فالکون ۹ به فضا ثبت کرده بود که در این تصویر موشک به شکلی دقیق و زیبا روبروی خورشید قرار داشت.

 

اخبار,اخبار علمی,پرچم مریخ

ایلان ماسک به تازگی با دیدن این تصویر در واکنش به پست جان کراوس نوشته است: "شاید این عکس باید طرح پرچم مریخ باشد". همان‌طور که بیشتر کاربران می‌دانند، برنامه زندگی در ماه یک هدف بزرگ برای ایلان ماسک است و او بیش از هر کسی دیگر بر روی این مسئله تمرکز دارد. وی پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد در سال ۲۰۲۴ سفینه‌های فضایی خود را با حضور چند انسان داوطلب به مریخ بفرستد.

 

در جواب به نظر ایلان ماسک در توئیتر جان کراوس تصویر جدیدی را منتشر کرد که این بار به جای خورشید مریخ پشت موشک قرار داشت. گفتنی است؛ این اولین باری نیست که شخصی برای پرچم مریخ اظهار نظر می‌کند. پیش از این در سال ۱۹۹۳ گرگ بئر نیز در کتاب سفر به مریخ پرچم مد نظر خود را توصیف کرده بود.

 

اخبار,اخبار علمی,پرچم مریخ

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------