بلیت همراهی جف بزوس در سفر به فضا ۲۸ میلیون دلار به فروش رفتجف بزوس,اخبار علمی ,خبرهای علمی
یک فرد ثروتمند و ناشناس برای همراهی جف بزوس، مدیرعامل شرکت آمازون در سفر به فضا ۲۸ میلیون دلار پرداخت کرد.

  به گزارش یورونیوز، بلیت همراهی جف بزوس در سفرش به فضا به حراج گذاشته بود. هویت شخصی که جف بزوس و برادرش را در این سفر همراهی خواهد کرد طی هفته های آتی اعلام خواهد شد.

 

حدود ۲۰ نفر در حراج نهایی بلیت سفر فضایی شرکت« بلو اورجین» که کمتر از دو دقیقه طول کشید شرکت کردند. مدیرعامل شرکت آمازون حدود یک هفته قبل  خاطرنشان کرد که روز ۲۰ ژوئیه( ۲۹ تیر) با راکت ساخت شرکت« بلو اورجین» به فضا خواهد رفت.

 

جف بزوس قرار است ۱۵ روز قبل از این سفر از سمت مدیرعاملی شرکت آمازون کناره گیری کند. پرتاب ماه آینده راکت شرکت« بلو اورجین» اولین پرتاب آن با سرنشین خواهد بود.

 

مدیر تجاری شرکت« بلو اورجین» روز شنبه اعلام کرد که علاوه بر جف بزوس، برادرش و برنده بلیت همراهی آنها در سفر به فضا یک فرد دیگر نیز با راکت این شرکت به فضا خواهد رفت. هویت مسافر چهارم نیز اعلام نشده است.

 

راکت شرکت« بلو اورجین» قرار است از صحرای غرب ایالت تگزاس پرتاب شود و سپس کپسول حامل مسافران فضایی در ارتفاع حدودا ۷۵ کیلومتری از راکت جدا شود. این کپسول تا ارتفاع ۱۰۰ کیلومتری از زمین بالا خواهد رفت. شرکت« بلو اورجین» پیش از این ۱۵ بار راکت خود را آزمایش کرده است.

 

جف بزوس که یکی از ثروتمندترین افراد جهان به حساب می آید در حالی تصمیم به این سفر فضایی گرفته که رقابت بین شرکت های « بلو اورجین»،« اسپیس ایکس» و« ویرجین گلکتیک» در عرصه سفرهای فضایی شدت یافته است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022