ازدواج عجیب مرد ژاپنی با یک عروسک!/ تصاویراخبار,اخبار گوناگون,ازدواج مرد ژاپنی با عروسک

مرد جوان ژاپنی دلیل عجیبی را برای توجیه ازدواجش با یک عروسک مطرح کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ازدواج مرد جوان ژاپنی با یک پاپ استار مجازی خبرساز شد. این مرد 35 ساله که به گفته خودش از فریبکاری زنان در دنیای واقعی خسته شده بود سرانجام تصمیم گرفت با عروسک این کارکتر معروف  انیمیشنی که نامش "هاتسون میکو" است ازدواج کند. " آکیهیکو کندو" در تاریخ 4 نوامبر در حضور حدود چهل نفر از مهمانانش جشن ازدواجش را برپا کرد. در جشن ازدواج او یکی از اعضای پارلمان ژاپن نیز حضور داشت.

 

مادر او از حضور در جشن ازدواج پسرش خودداری کرد و از برخی از اقوام نزدیک خود نیز خواست تا از حضور در این جشن خودداری کنند. انتشار خبر این ازدواج عجیب موجب حیرت بسیاری در ژاپن شد اما این جوان از همه کاربران خواست تا به این مسئله با ذهنی باز نگاه کنند.

 

او در مورد این ازدواج عجیب خود گفت : " من در زندگی دنبال یک زن و عشق واقعی نبودم، چون چنین چیزی وجود ندارد و یافتن آن غیر ممکن است. این عروسک حسن های در برابر یک زن واقعی دارد. دروغ نمی گوید، فریب نمی دهد. پیر نمی شود و هرگز نمی میرد."

 

این مرد 35 ساله حدود 2 میلیون ین ژاپن ( 17500 دلار آمریکا) برای جشن عروسی اش که در فروشگاهی در توکیو برگزار شد هزینه کرد. در یکی از تصاویری که منتشر شده است او در حالی که کت و شلوار سفید پوشیده و در کنار این عروسک نشسته است دیده می شود. همچنین یکی دیگر از تصاویر حلقه ازدواج این زوج و دیگری سوگند نامه ازدواج آنها را نشان می دهد.

 

کندو با انتشار پستی در صفحه توئیتر خود نوشت : " امروز من با "میکو"، عروسک کارکتر مجازی ازداج کردم. من 39 مهمان را به این جشن دعوت و یک مراسم ازدواج واقعی برگزار کردم. بسیاری برای ما آرزوی خوشبختی کردند. من می خوام از این طریق مراتب سپاسگزاری خودم را به آنها ابراز کنم."

اخبار,اخبار گوناگون,ازدواج مرد ژاپنی با عروسک

اخبار,اخبار گوناگون,ازدواج مرد ژاپنی با عروسک

اخبار,اخبار گوناگون,ازدواج مرد ژاپنی با عروسک

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------