ماجرای ازدواج زنی که به دلیل ماه گرفتگی هیولا خطابش می‌ کردنداخبار,اخبار گوناگون
زن انگلیسی که ماه گرفتگی بزرگی روی صورت خود دارد پس از ازدواج و داشتن یک خانواده خوب به شرح زندگی خود پرداخت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، یک زن انگلیسی که به دلیل وجود یک نشانه بزرگ که از هنگام تولد روی صورت خود داشت، با بی مهری‌های زیادی در زندگی روبه رو شده بوده، پس از ازدواج و تشکیل خانواده از زنگی خود می‌گوید. او می‌گوید هرگز فکر نمی‌کردم بتوانم در زندگی عشق پیدا کنم، اما اکنون صاحب همسر و فرزندانی هستم. چلسی پیت ۳۴ ساله، با یک بیماری نادر به نام سندرم استورج وبر که نوعی اختلال است به دنیا آمد. نوروتیک به معنای یک علامت بزرگ در سمت چپ صورت است که با گلوکوم در چشم چپ همراه است.

 

این زن مادر دو فرزند است و در انگلیس اقامت دارد. وی می‌گوید افراد خبیثی که در مدرسه‌ او بودند، زندگی را برایش به جهنم تبدیل کرده بودند؛ آنها او را مسخره و با نام‌های زشتی مثل "هیولا" و "بیگانه"  توصیف می‌کردند. آنها نام مستعار "دو چهره" روی او گذاشته‌ بودند و دلیل آن شباهت او با شخصیت بدنام فیلم بتمن بود که زخم‌های وحشتناکی پس از حمله شیمیایی در سمت چپ صورت او به‌جا مانده‌است.

 

چلسی می‌گوید هرگز فکر نمی‌کرد عشق واقعی پیدا کند، یا بچه دار شود و یک خانواده واقعی برای خودش داشته باشد. اما پس از آشنایی با "مت" ۳۴ ساله، در سال ۲۰۰۸  با او ازدواج کرد. پس از این ازدواج این زوج خوشبخت صاحب دو دختر به نام آتنا، ۱۳ ساله و زلدا، ۳ ساله شدند.

 

چلسی صاحب خانواده‌ای شد که همیشه آرزویش را داشت و اکنون برای الهام بخش بودن خود، داستانش را برای انسان‌هایی با وضعیت مشابه خود به اشتراک می‌گذارد تا به دلیل تفاوت چهره خود خجالت نکشند و امیدوار باشند. چلسی، که به طور نیمه وقت در بیمارستان کار می‌کند، می‌گوید: "این چیزی بیش از یک بیماری است، یک جهش ژنتیکی کامل است، چرا هیچ کس در خانواده من این بیماری را ندارد. من در مدرسه دوستان زیادی نداشتم، من خیلی تنها بودم".

 

وی می‌گوید: "امیدوارم مردم متوجه شوند بیماری ما مسری نیست. ما را به خاطر آنچه که هستیم و به خاطر چیز‌هایی که در اختیار ما نیست مقصر ندانند و دوست داشته باشند."

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------