کدام عکسها در اینستاگرام و فیسبوک بیشتر لایک می خورند؟محققان طی مطالعه ای که در آن 2000 فرد بزرگسال ـ که در 12 ماه گذشته در بیرون غذا خورده بودند ـ مورد بررسی قرار گرفتند، اینستاگرام و فسبوک نقش کلیدی برایشان داشت. بیش از یک سوم افراد این کار را برای تحت تأثیر قرار دادن دوستان و فالوورهایشان انجام می دادند و 42 درصد نیز صرفا به خاطر پیشنهاد دادن یک مکان خوب برای صرف غذا این کار را انجام می دادند.

 

اخبار,اخبارگوناگون,کدام عکسها در اینستاگرام و فیسبوک بیشتر لایک می خورند؟


کدام عکسها در اینستاگرام و فیسبوک بیشتر لایک می خورند؟اختصاصی «تابناک باتو»؛ تقریبا نیمی از افرادی که به رستوران می روند، شبکه های اجتماعی خود را بر روی لب تاپ ها، آیپدها و موبایل خود به همراه خود دارند.

تحقیقات نشان داده اند، به طور کلی 40 درصد بزرگسالان غذاهایی را که در رستوران می خورند در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند که این تصاویر بیشترین لایک ها را در صفحات اینستاگرام و فیسبوک به خود اختصاص می دهند.

 

اخبار,اخبارگوناگون,کدام عکسها در اینستاگرام و فیسبوک بیشتر لایک می خورند؟


محققان طی مطالعه ای که در آن 2000 فرد بزرگسال ـ که در 12 ماه گذشته در بیرون غذا خورده بودند ـ مورد بررسی قرار گرفتند، اینستاگرام و فسبوک نقش کلیدی برایشان داشت. بیش از یک سوم افراد این کار را برای تحت تأثیر قرار دادن دوستان و فالوورهایشان انجام می دادند و 42 درصد نیز صرفا به خاطر پیشنهاد دادن یک مکان خوب برای صرف غذا این کار را انجام می دادند.

اخبار,اخبارگوناگون,کدام عکسها در اینستاگرام و فیسبوک بیشتر لایک می خورند؟


محققان می گویند: برخی افراد آنچنان ذوقی برای عکس گرفتن از غذاهایشان داشتند که از صاحبان رستوران درخواست می کنند، لامپ هایی برسر میزشان قرار دهند که باعث شود تصاویر با کیفیت بهتر و زیباتر گرفته شوند.

آنها همچنین اضافه می کنند: یکی دیگر از مزیت های به اشتراک گذاشتن عکس ها از نظر کاربران نیز این بود که آنها قبل از رفتن به رستوران ها نسبت به قیمت غذاها اطلاع پیدا می کردند و یا حتی می توانستند میزها را برای مناسبت های خاص به صورت آنلاین رزرو کنند.

 

اخبار,اخبارگوناگون,کدام عکسها در اینستاگرام و فیسبوک بیشتر لایک می خورند؟


کریستی موریس که بنیانگذار یک سایت بیزینسی معروف به اسم Barclaycard Payment Solutions است، می گوید: هرچند رستورانها بواسطه مخاطبان شبکه های اجتماعی تبلیغ می شوند و ممکن است لحظه ای مشتریانی داشته باشند، رستوران ها نباید از این مسأله غافل شوند که در نهایت کیفیت غذای آنهاست که مشتری های آنها را در طول زمان نگه می دارد.

 

 تابناک باتو

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------