مبلمان اداری چگونه می‌تواند به رشد استارتاپ شما کمک کندمبلمان اداری,کمک مبلمان اداری به رشد استارتاپ,اهمیت مبلمان اداری مناسب در رشد استارتاپ

خرید مبلمان اداری از موکاب 

 

یک محیط دلگرم‌کننده که برای رشد شخصی و حرفه‌ای کارمندان شما مناسب است راهی مستقیم به‌سوی موفقیت است. در این میان مبلمان اداری و طراحی داخلی نقش مهمی در هدایت ارزش‌های اصلی کسب و کار شما ایفا می‌کنند. استارتاپ به عنوان یک شرکت نوپا باید دارای دفتری با طراحی زنده و کاربردی باشد تا بتواند تجربه کار بهتری را برای کارکنان خود فراهم سازد و به اهداف سازمانی و استراتژیک خود نزدیک‌تر شود. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که کار در استارتاپ‌ها را بسیار جذاب می‌کند، مدل‌های تجاری منحصربه‌فرد آن‌ها است که به انعطاف‌پذیری بیشتری در طراحی فضای کاری آن‌ها منجر می‌شود.

 

از سویی دیگر موفقیت هر شرکت تجاری به سلامت روحی و جسمی کارکنان آن بستگی دارد. اگر انگیزه کارمندان از بین برود یا روحیه آن‌ها آسیب ببیند، احتمالاً در انجام وظایف روزانه خود کارآمد نخواهند بود. ناسالم بودن ازنظر جسمی نیز به معنای غیبت کارکنان و افت شدید بهره‌وری خواهد بود.

 

اهمیت مبلمان اداری مناسب در رشد استارتاپ

توجه داشته باشید که اکثر کارکنان حداقل 8 ساعت هر روز را در فضای اداری شما کار می‌کنند. این مقدار می‌تواند زمان زیادی برای حضور در محیطی که تأثیر مثبتی بر وضعیت روحی آن‌ها ندارد باشد. باوجود دکوراسیون داخلی مناسب، می‌توان سلامت روانی کارکنان را بهبود بخشید و شاخص عملکرد هر کارگر را بالا برد. به همین دلیل ضروری است که مبلمان مناسب را برای کارکنان خود انتخاب کنید تا در طول روز کاری راحت باشند. فضاهای کاری کسل‌کننده، ناراحت‌کننده و غیر الهام بخش می‌تواند بر بهره‌وری کارکنان تأثیر منفی بگذارد.

همچنین گفته شده است که کارکنانی که بر طراحی و چیدمان فضای کاری خود کنترل دارند، نه‌تنها شادتر و سالم‌تر هستند، بلکه تا 32 درصد نیز بهره‌وری بیشتری دارند. این نشان می‌دهد که هرچه یک دفتر انعطاف‌پذیرتر باشد، برای بهره‌وری کارکنان و رشد استارتاپ شما بهتر است.

 

انتخاب مبلمان ارگونومیک برای دفتر استارتاپ,تأثیرگذاری مبلمان اداری,مبلمان اداری راحت و شیک

انتخاب مبلمان ارگونومیک برای دفتر استارتاپ

 

انتخاب مبلمان ارگونومیک برای دفتر استارتاپ

کمبود بهره‌وری باعث افزایش هزینه‌ها، اتلاف وقت و کاهش سود احتمالی یک استارتاپ نوپا می‌شود - چیزی که هیچ کسب‌وکاری هرگز آن را نمی‌خواهد! یکی از راه‌هایی که مطمئناً بهره‌وری را افزایش می‌دهد، انتخاب مبلمان ارگونومیک برای فضای اداری است. نشستن راحت، از حواس پرتی افراد در طول روز کاری جلوگیری می‌کند. کارمندی که در هنگام نشستن از لحاظ فیزیکی راحت نیست، به صورت مداوم کار خود را برای تنظیم مجدد موقعیت خود متوقف می‌کند که می‌تواند پیشرفت کار را مختل کند و به تأخیر بیندازد. صندلی‌های ارگونومیک یکی از بهترین گزینه‌ها برای اطمینان از راحتی و خوشحالی کارکنان در محل کار است.

 

صندلی اداری ارگونومیک ازنظر انعطاف‌پذیری و حمایت بدنی با صندلی اداری سنتی متفاوت است. طراحی صندلی کار ارگونومیک ارتفاع و شکل‌های مختلف کاربران را در نظر می‌گیرد و بنابراین می‌تواند تنظیماتی را برای ارتفاع و زوایای مختلف تنظیم کند تا هر فردی راحت‌تر کار کند. آن‌ها همچنین از مشکلات کمر، گردن و شانه که ممکن است از وضعیت بد بدن روی صندلی‌های نامناسب ناشی شود جلوگیری کنند. درنهایت فراهم کردن مبلمان اداری ارگونومیک بر بهره‌وری در دفتر شما تأثیر می‌گذارد و به همین دلیل صندلی‌های ارگونومیک برای راه‌حلی عالی برای رشد تجارت شما هستند.

 

مبلمان اداری راحت و شیک اولویت شما باشد

اگر مشاغل شما نیاز به نشستن ساعت‌های طولانی پشت میز کار دارد، مطمئن شوید که مبلمان اداری که خریداری می‌کنید راحت و دوستدار ارگونومیک باشند. به دنبال یک تولیدکننده مبلمان باشید که مجموعه‌ای ارائه دهد که دارای راحتی و عملکرد ارگونومیک باشد و قابلیت شخصی‌سازی بر اساس سبک و چیدمان داخلی فضای اداری شما را داشته باشد. در هنگام انتخاب میلمان اداری برای دفتر استارتاپ خود عملکرد ارگونومیک و زیبایی مدرن را تومان در اولویت قرار دهید.

 

به تأثیرگذاری مبلمان اداری خود فکر کنید

هر آنچه برای اولین باری که وارد یک دفتر می‌شوید مشاهده می‌کنید و تجربه می‌کنید، برای همیشه با شما می‌ماند. مبلمان اداری را انتخاب کنید که ماهیت واقعی محیطی که در آن کار می‌کنید را به تصویر بکشد. مبلمان اداری مدرن و زیبا و باکیفیت خریداری کنید تا مطمئن شوید هر مشتری که از دفتر شما بازدید می‌کند برای کار با شما علاقه‌مند می‌شود.

در صورت امکان رنگ میلمان اداری خود را سفارشی‌سازی کنید.

 

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد رنگ‌های مختلف تأثیرات روانی یا احساسی متفاوتی بر افراد دارند؛ بنابراین، شما باید در مورد رنگ‌های دکوراسیون دفتر و مبلمان اداری خود به‌دقت فکر کنید. رنگ‌های شاد محیط کار دلپذیری را ایجاد می‌کنند و باعث افزایش اشتیاق در تیم شما می‌شود. مزایای دیگر انتخاب رنگ‌های روشن این است که روحیه کارکنان را بهبود می‌بخشد و استرس را کاهش می‌دهد. برخی از انتخاب‌های رنگی خوب برای یک فضای استارتاپ زرد، نارنجی، آبی و سبز است.

 

تاثیر استفاده از مبلمان اداری,کار در استارتاپ‌ها,انتخاب مبلمان ارگونومیک

تاثیرگذاری مبلمان اداری

 

موقعیت‌یابی مناسب مبلمان اداری نزدیک نور طبیعی

نه‌تنها مبلمان اداری که انتخاب می‌کنید، بلکه محل قرارگیری آن نیز مهم است. مطالعات ثابت کرده‌اند که کمبود نور طبیعی در دفتر، بر روند کار کارمندان تأثیر منفی می‌گذارد. همچنین باعث می‌شود که آن‌ها خواب کمتری باکیفیت پایین‌تری داشته باشند و اغلب اختلالات خواب را تجربه کنند. این مسئله بر توانایی آن‌ها در عملکرد روزانه تأثیر می‌گذارد و بهره‌وری آن‌ها را کاهش می‌دهد. اگر نور طبیعی به دفترتان وارد می‌شود، سعی کنید میزها و صندلی‌ها را در نزدیکی منابع نور طبیعی قرار دهید. این به کارکنان شما کمک می‌کند تا سطح بهره‌وری خوبی را حفظ کنند و هوشیارتر و متمرکزتر کار کنند.

 

انتخاب اشکال مبلمان اداری بر اساس سبک‌کاری.

درگذشته انتخاب میزهای اداری موجود محدود به میزهای چوبی مربعی یا مستطیلی ساده بود؛ اما در حال حاضر نه‌تنها طیف گسترده‌ای از مبلمان اداری با اشکال مختلف در بازار موجود است بلکه بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده مبلمان اداری، طرح‌های اختصاصی بر اساس سبک طراحی شما نیز تولید می‌کنند.. شکل مبلمان اداری منتخب شما نه‌تنها در مورد یافتن گزینه‌هایی است که ازنظر زیبایی خوشایند هستند، بلکه مربوط به انتخاب شکل مناسب برای تأثیرگذاری بر نحوه کار تیم شما است.

 

اگر کارمندان شما به صورت تیمی در پروژه‌ها همکاری کنند، باید مبلمانی انتخاب کنید که ارتباطات را آسان‌تر کند. نشستن در کنار هم کار گروهی را تشویق می‌کند از این‌رو مبلمان اداری مشارکتی برای چنین فضایی می‌تواند انتخاب شایسته‌ای باشد. گزینه‌های زیادی ازنظر اندازه و سبک مبلمان در بازار وجود دارد که انتخاب شما بستگی به نحوه کار تیم شما دارد. برای مثال، باید در نظر بگیرید که آیا اندازه تیم‌های شما بزرگ است یا کوچک. یکی دیگر از راه‌هایی که شکل مبلمان می‌تواند بهره‌وری را افزایش دهد، ایجاد جریان روان‌تر در دفتر است. اگر افراد بتوانند آزادانه در فضا حرکت کنند، در حین کار خود با تأخیرهای کمتری روبرو می‌شوند. شکل و اندازه دفتر شما نیز بر انتخاب شکل مبلمان تأثیرگذار است.

 

اشکال مبلمان اداری بر اساس سبک‌کاری,خرید مبلمان اداری,خرید و انتخاب مبلمان اداری

انتخاب اشکال مبلمان اداری

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------