چرا باید کترینگ آتیسا را برای خدمات کترینگ انتخاب کنید؟کترینگ آتیسا,خدمات کترینگ

کترینگ آتیسا

 

سازماندهی، برنامه ریزی و میزبانی یک رویداد با هر اندازه ای کار بزرگی است. لیست بلندبالایی از کارهایی که باید انجام دهید وجود دارد و فقط زمان کمی قبل از روز رویداد شما وجود دارد. این فهرست طولانی می تواند کل فرآیند را به یک آزمایش استرس زا تبدیل کند. در ذهن ما به عنوان کترینگ و تهیه غذا و سفارش غذای سازمانی، رویدادها قرار است سرگرم کننده و لذت بخش باشند - هم قبل و هم در روز. بخش بزرگی از برنامه ریزی برای یک رویداد مربوط به غذا است – دانستن تعداد افرادی که باید به آنها غذا بدهید، فهمیدن اینکه چه غذایی را می خواهید سرو کنید، تهیه غذا، سرو غذا و تمیز کردن پس از خروج مهمانان. اکنون برای ما، این کار زیاد به نظر می رسد – اما کاری که از انجام آن لذت می بریم. در زیر، ما پنج دلیل مهم را با شما به اشتراک می‌گذاریم که چرا باید برای رویداد بعدی خود کترینگ و تهیه غذا آتیسا را انتخاب کنید.

 

استرس کمتر

همانطور که گفتیم، برنامه ریزی یک رویداد نیاز به زمان و تلاش زیادی دارد. از تزئینات و دعوت‌نامه‌ها گرفته تا غذا و نوشیدنی - چیزهای زیادی وجود دارد که باعث می‌شود یک رویداد کامل و خاطره‌انگیز شود. یک کترینگ غذایی می تواند به شما در برنامه ریزی برای یکی از کارهای اصلی کمک کند: فکر زیادی روی این می شود که در یک رویداد که می تواند استرس زا باشد چه چیزی ارائه شود. شرکت های کترینگ می توانند این نگرانی را کم کنند و به کار سخت رسیدگی کنند.

 

صرفه جویی در زمان

هنگام استخدام یک شرکت پذیرایی، اگر نیازی به برنامه ریزی، پختن و سرو غذا ندارید، تصور کنید که چقدر در زمان صرفه جویی می شود. فهمیدن اینکه چه چیزی بپزید، رفتن به خواربارفروشی، ساعت ها پختن غذا، چیدن و سرو غذا... این کار زمان زیادی می برد. و هنگام برنامه ریزی یک رویداد، زمان با ارزش است.

 

کترینگ آتیسا یک منوی همه کاره ارائه می دهد

مطمئن نیستید در رویداد خود چه خدماتی ارائه دهید؟ مطمئن نیستید که چگونه چیزی را که می خواهید بسازید آماده یا ارائه کنید؟ با یک شرکت پذیرایی، این سوالات پاسخ های ساده ای دارند. ما با شما می نشینیم و جزئیات آنچه را که برای مهمانان شما سرو می شود توضیح می دهیم. چه چیزی را از منوی دقیق انتخاب کنید یا درخواست‌های خاصی داشته باشید، ما می‌توانیم با تطبیق دیدگاه شما، خواسته شما را به واقعیت تبدیل کنیم.

 

توجه به جزئیات

ما در کترینگ آتیسا به عنوان یک شرکت پذیرایی و تهیه غذا شرکتی، زمان می‌گذاریم تا گزینه‌های غذا و نوشیدنی شما را به گونه‌ای کامل و ارائه دهیم که مهمانان شما را شگفت‌زده کند. ما مهارت‌ها، تجربه و صبر مورد نیاز را داریم تا دیدگاه شما را به واقعیت تبدیل کنیم. ما می‌توانیم با هر محیطی سازگار شویم تا مطمئن شویم که غذا و نوشیدنی‌های شما متناسب با صحنه و ظاهر عالی هستند.

 

ایجاد یک بیانیه

هنگامی که یک رویداد پذیرایی می شود، تأثیر ماندگاری را برای مهمانان به جا می گذارد. این باعث می شود یک رویداد مهم تر و ساختارمندتر احساس شود. خواه این یک رویداد خصوصی مانند تولد، سالگرد، دیدار مجدد باشد. یک روز خاص مانند عروسی؛ یا یک رویداد مهم مانند یک گردهمایی تجاری، داشتن یک شرکت پذیرایی در محل نشان می‌دهد که برای خاص کردن رویداد واقعاً زمان گذاشته‌اید. توجه به جزئیاتی که از استخدام یک کیترینگ می کنید، به مهمانان می درخشد.

 

اینها فقط پنج دلیل برای استخدام یک شرکت پذیرایی هستند و موارد دیگر نیز وجود دارد. وقتی در حال برنامه ریزی رویداد بعدی خود هستید، واقعاً زمان و نحوه انجام واقع بینانه همه چیز را در نظر بگیرید. سپردن بخش غذای رویدادتان به یک شرکت پذیرایی می‌تواند به شما اجازه دهد روی سایر موارد ضروری برنامه‌ریزی و تصویر بزرگ‌تر تمرکز کنید - لذت بردن از مهمانی و گذراندن زمان با کیفیت با مهمانانتان.

 

برای پذیرایی صبحانه، کترینگ آتیسا یکی از بهترین کترینگ ها است زیرا ما از مواد تازه و محلی برای تهیه غذاها استفاده می کنیم. منوی ما شامل مواردی مانند تخم مرغ، سوسیس، پنکیک و وافل است.

 

ما همچنین طیف گسترده ای از شیرینی ها و کلوچه ها را داریم.

 

برای پذیرایی ناهار،کترینگ آتیسا یکی از بهترین کترینگ ها است زیرا ما انواع ساندویچ و سالاد را ارائه می دهیم. ساندویچ های ما شامل بوقلمون، مرغ، گوشت کبابی و سبزیجات است.

 

ما همچنین طیف گسترده ای از طرفداران، از جمله سالاد سیب زمینی، سالاد کلم، و سالاد میوه داریم.

 

برای پذیرایی شام، کترینگ آتیسا یکی از بهترین کترینگ ها است زیرا ما انواع خوراکی ها از جمله مرغ، ماهی و گوشت گاو را ارائه می دهیم. ما همچنین طیف گسترده ای از طرفین، از جمله پوره سیب زمینی، لوبیا سبز، و هویج را داریم.

 

چند نکته برای 

پیدا کردن یک شرکت پذیرایی مناسب برای برنامه ریزی یک رویداد موفق بسیار مهم است و یکی از مهمترین جزئیات هر مناسبتی، بدون شک، غذا است. به همین دلیل است که پیدا کردن خدمات پذیرایی ایده آل ممکن است بسیار دشوار باشد.

 

استخدام یک شرکت پذیرایی که برای شما و رویداد شما مناسب است، لزوماً کاری نیست که بهترین ارزیابی‌ها یا با تجربه‌ترین سرآشپز را داشته باشد.

 

هنگام انتخاب یک شرکت پذیرایی برای برآورده کردن تمام خواسته های شما و فراتر از انتظارات شما، باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید و مراقب آنها باشید.

 

برای یک مزه به یادماندنی برنامه ریزی کنید

حتی اگر به نظر می رسد یک آشپز فوق العاده است، درباره او صحبت می شود و بازخورد عالی دریافت کرده است، همیشه ایده خوبی است که غذا را زودتر امتحان کنید. این تنها راه برای اطمینان از اینکه از آن در روز بزرگ رضایت کامل را خواهید داشت، است.

 

دریافت مراجع و بررسی

یک کیترینگ حرفه ای باید ارزیابی ها و توصیه هایی برای پشتیبانی از آن داشته باشد. این ایده خوبی است که به دنبال بررسی باشید. با این حال، آنها همیشه در برخی موارد منصفانه یا عینی نیستند. صحبت با شخصی که قبلاً با این شرکت کار کرده است می تواند اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد آنها و اینکه آیا ارزش وقت شما را دارد یا خیر به شما می دهد.

آیا آنها با محل برگزاری آشنا هستند؟

 

خدمات پذیرایی که با فضا آشنایی دارد را دست کم نگیرید. این به جلوگیری از انواع مشکلات و جلوگیری از فجایع احتمالی کمک می کند. اگر کترینگ منتخب شما قبلاً هرگز در منطقه رویداد شما کار نکرده باشد، لزوماً یک معامله شکن نیست، اما اگر این کار را انجام داده باشد بدون شک یک مزیت است.

 

انعطاف پذیری

وقتی سرآشپزها در پذیرش ایده ها در آشپزخانه مردد هستند، وقت آن است که در گزینه های خود تجدید نظر کنید. در حالی که آنها متخصص هستند، شرکت پذیرایی شما باید آماده همکاری با شما باشد تا بتوانید آنچه را که برای مناسبت خود می خواهید بدست آورید.

 

موقعیت فردی خود را در نظر بگیرید

یک شرکت پذیرایی ممکن است برای یک رویداد ایده آل باشد، اما نه برای رویداد دیگر. این ربطی به صلاحیت آنها ندارد. این به سادگی این است که شرکت های پذیرایی مختلف ممکن است تخصص ها یا زمینه های تخصصی دیگری داشته باشند. موقعیتی را که در حال برنامه ریزی هستید در نظر بگیرید - مقیاس، موضوع و حالت کلی آن - و پذیرایی را انتخاب کنید که به نظر می رسد مناسب باشد.

 

درباره هر گونه گواهینامه ای که کسب و کار ممکن است داشته باشد پرس و جو کنید

به عنوان یک کارفرمای بالقوه، شما حق کامل دارید که در مورد گواهینامه های فروشنده جویا شوید. ایمنی و بهداشت مواد غذایی بسیار مهم است، بنابراین همیشه یک ایده خوب است که دوباره بررسی کنید که هر شرکت پذیرایی که انتخاب می کنید دارای اعتبار به روز و شیوه های مناسب باشد.

 

به قلب خود اعتماد کنید

همه چیز برابر است، مهم ترین چیز این است که شما از شرکت پذیرایی که انتخاب می کنید کاملاً راضی باشید. با مشاغلی همکاری کنید که با شما احساس راحتی می کنند و از کار آنها قدردانی می کنید. اگر در تصمیم گیری بین دو غذاساز بالقوه مشکل دارید، به غریزه خود اعتماد کنید.

 

به دنبال بهترین کترینگ هستید؟

اگر در حال سازماندهی یک رویداد و یا مهمانی هستید و به یک کیترینگ حرفه ای و ماهر نیاز دارید، چرا کترینگ و تهیه غذا آتیسا را در نظر نگیرید؟ تهیه غذا سازمانی آتیسا با چندین سال تخصص و عشق به غذا، دانش و مهارت لازم را دارد تا هر مناسبتی را با غذاهای کلاس جهانی به سطح بالاتری برساند.

 

امکان بازدید از کترینگ آتیسا برای شما عزیزان فراهم شده است تا از میزان تمیزی و نحوه کارکرد پرسنل بازدید به عمل بیاورید همینطور هات باکس های هوشمند ما را از نزدیک بررسی کنید.

 

برای سفارش غذا می توانید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

91009949

 

کترینگ آتیسا,کترینگ و تهیه غذا آتیسا

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023