X

ترسناک‌ترین عمل‌های جراحی برای زیبایی در جهان + تصاویردر گزارش زیر می‌خواهیم شما را با هشت مورد از بدترین و ترسناک‌ترین تغییراتی که افراد در بدن خود ایجاد کرده اند آشنا سازیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بعضی افراد برای این‌که زیباتر بنظر بیایند هرکاری میکنند حتی تا جاییکه کار‌های ترسناک نیز روی صورت و بدن خود انجام می‌دهند. اگر اکثریت افرادی که ایجاد تغییرات در بدن خودرا علامت‌ای از بهتر ساختن ظاهر و عملکرد بدنشان بدانند، شاید بتوان با نتیجه‌ی عملی اینکار ادعایشان را رد کرده و یا پذیرفت.

 

اما بعضی از افراد دست به ایجاد تغییرات بیش از حد ترسناکی در بدن خود میدهند که هیچ توجیهی برای ان‌ها وجود ندارد. در واقع بعضی از افراد با سوراخ کردن بدن، تتو کردن، آویخته کردن اشیاء به نقاط خاصی ازبدن یا قرار دادن ایمپلنت‌های ناب خود رابه شکلی درآورده اند که کوچک‌ترین شباهتی به انسان نداشته و باعث شگفتی و البته ترس ما خواهند شد.

 

 در ادامه می‌خواهیم شما رابا هشت مورد از بدترین و ترسناک‌ترین تغییراتی که افراد در بدن خود ایجاد کرده اند آشنا سازیم.

 

۱- مرد سوسماری 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ترسناک‌ترین عمل‌های جراحی

 

این مرد آمریکایی تصمیم گرفته هست که علاقه‌ی خود به خزندگان را نشان دهد و بدین غرض تمامی بدن خودرا طوری خالکوبی کرده که شبیه یک سوسمار بنظر برسد. اما وی بهمین تغییر نیز بسنده نکرده و با تیز کردن دندان ها، دو تکه کردن زبان، و قرار دادن ایمپلنت‌هایی از تفلون روی ابروهایش که به آن ظاهری شبیه شاخ داده اند خودرا بیش از پیش به سوسمار شبیه کرده است. 

 

۲- لَری پلنگه 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ترسناک‌ترین عمل‌های جراحی

 

لری در آستین تگزاس زندگی میکند و روش غیرمعمولی را برای زندگی گزینه کرده است، زیرا او همه‌ی وقت با خود فکر می‌کند که پلنگ هست. این مرد آمریکایی که خود استاد تتو کردن است رفته رفته و در طی ۲۰ سال تمامی بدن خودرا شبیه یک پلنگ خالکوبی کرده هست. حالا ظاهر بدن او شبیه پلنگ بوده و حتی هنگام راه رفتن در خیابان نیز یک لباس نازک ساخته شده از پوست پلنگ به تن دارد.

 

۳- کتی جانگ کمر باریک 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ترسناک‌ترین عمل‌های جراحی

 

کتی جانگ را باید یکی از کمرباریک‌ترین زنان جهان دانست. او ۲۳ ساعت از شبانه روز یک لباس مخصوص باریک کننده کمر به تن دارد و تنها برای دوش گرفتن آنرا از تن در می‌آورد. بدین ترتیب کمر وی همواره باریک مانده هست. وی ۶۰ سال سن دارد ودر چند دهه از زندگی اش برای رسیدن به چیزی که آنرا کمر باریک بودن مینامند

 

از همین روش بهرهگیری کرده است. در واقع وی با سایز کمری معادل ۳۸ سانتیمتر در هنگام پوشیدن این لباس مخصوص باریک‌ترین کمر را در میان زنان جهان دارد.

 

۴- کله نان شیرینی 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ترسناک‌ترین عمل‌های جراحی

 

کله نان شیرینی نوعی تغییر دادن شکل بدن هست که در کانادا مرسوم شده و حالا در ژاپن به یک ترند تبدیل شده است. این فرآیند با تزریق کردن اندکی محلول نمکی زیر پوست در ناحیه‌ی پیشانی صورت میگیرد که آنوقت با فشار دادن بنگاه آن حالتی شبیه نان شیرینی حلقوی روی پیشانی فرد شکل می‌گیرد.

 

۵- مرد گربه‌ای 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ترسناک‌ترین عمل‌های جراحی

 

دنیس, ۵۴ ساله، اهل سن دیگو در کالیفرنیا برای این‌که شباهت زیادی به گربه سانان داشته باشد تلاش بسیار زیادی کرده است. او پروژه بینی خود رابه کلی تغییر داده، گوش هایش را مورب کرده ودر قسمت ابرود و سبیل نیز با کاشت ایمپلنت‌هایی خودرا شبیه یک گربه سان کرده است.

 

۶- زنان گردن دراز 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ترسناک‌ترین عمل‌های جراحی

 

زنان کایان، گروهی اقلیت تبتی برمه‌ای در میانمار میباشند که در سن پنج سالگی نخستین حلقه گردنی شان را دریافت میکنند. هر سال یک حلقه آهنین افزون شده و یا با یک حلقه بزرگتر جای گزین می‌گردد تا گردن زن به ظاهر درازتر بنظر برسد.

 

اما اتفاقی که در واقع رخ می‌دهد دراز شدن گردن نیست بلکه وزن و فشار این جلقه‌های باعث می‌شود که استخوان ترقوه به سوی پایین فشار داده شده و به جناغ سینه بچسبد.

 

۷- زنی با بیشترین پیرسینگ در جهان 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ترسناک‌ترین عمل‌های جراحی

 

الین داویدسون رکورد بیشترین مقدار پیرسینگ در جهان را از سال ۲۰۰۰ در دست دارد. او در آن دوران جمعا ۴۶۲ پیرسینگ روی بدن خود انجام داده بود که ۱۹۲ مورد آن تنها در ناحیه صورت قرار داشت. در فوریه سال ۲۰۰۹ وی اعلام کرد که شمار پیرسینگ هایش به ۶۰۰۵ مورد رسیده هست که نشان میدهد بطور متوسط از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۹ وی هرساله ۶۱۵ پیرسینگ اخیر انجام داده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------