لذت تماشای غروب آفتاب از ویلاهای لب دریا در شمالخورشید منبع حیات و زندگی ما در جهان طبیعت است. بدون نور خورشید جهان یک لحظه نمی‌تواند مسیر خود را ادامه دهد. انسان‌های بسیاری با تماشای طلوع خورشید و غروب آفتاب از این منبع نور و زندگی قدردانی می‌کنند و در بهترین و زیباترین لحظات روز، از آن انرژی می‌گیرند.

 

تماشای طلوع و غروب آفتاب همیشه و در همه جا زیباست اما لذت تماشای غروب آفتاب از ویلاهای لب دریا در شمال چیز دیگری است. هنگامی که نور خورشید بی‌دریغ روی آب می‌پاشد و انعکاس آفتاب، مناظر زیبا و بدیعی را خلق می‌کند، قلب‌های پر احساس به تپش می‌افتد و انسان‌های اندیشمندی به فکر فرو می‌روند و زیبایی جهان طبیعت را ستایش می‌کنند. 

 

تماشای غروب آفتاب, لذت تماشای غروب آفتاب از ویلاهای لب دریا در شمال, تماشای غروب آفتاب از ویلاهای لب دریا در شمال

لذت تماشای غروب آفتاب

 

دلایلی که باید غروب آفتاب را از ویلاهای لب دریا در شمال دید

تماشای غروب آفتاب نتایج اثربخشی بر روح و روان شما دارد. نخست این که روحیه شما را بهتر می‌کند و حس‌های خوب را به شما منتقل می‌کند. تماشای غروب آفتاب به ویژه بر روی آب، تاثیرات مثبت روانی زیادی دارد و باعث افزایش رضایت طولانی مدت از زندگی و فواید جسمی شده و ثابت شده است که استرس را کاهش می‌دهد. 

 

ثابت شده است که تماشای طلوع یا غروب خورشید حس قدردانی بهتری نسبت به زمین و زندگی‌تان به شما می‌دهد. شما با اجاره ویلا لب دریا و تماشای غروب آفتاب از ساحل، می‌توانید بیشتر سپاسگزار زمین شوید، زیبایی زندگی خود را پیدا کنید و ارزش‌های زندگی‌تان را بیشتر درک کنید. در اینجا زمان برای شما با سرعت طبیعت حرکت کرده و کند می‌شود. رنگ‌های گرم غروب خورشید قدرت جادویی دارند که شما را در لحظه گم کنند و همه احساسات منفی و بد را از شما دور نمایند. غروب‌های آفتاب به روش منحصر به فرد خود فوق العاده خاص هستند و معنای زندگی را به شما باز می‌گردانند.

 

تماشای غروب آفتاب از لب دریا در ویلاهای چمخاله 

ساحل چمخاله در استان گیلان یکی از مکان‌هایی است که غروب آفتاب در آن جلوه بی‎نظیری دارد. این ساحل زیبا و بی‌نظیر واقع در شهر چمخاله از بخش‌های مرکزی شهرستان لنگرود است که به صورت ماسه‎ای بوده و انعکاس نور خورشید روی آب‌ها و شن‌های ساحلی دل‌انگیز است. اگر در ویلای لب دریای چمخاله اقامت کنید، می‌توانید در زمان اقامتتان این چشم‌انداز کم‎نظیر را شاهد باشید.

 

در ویلاهای لب دریای محمود آباد مناظری روح افزا ببینید

محمود آباد یکی از شهرهای استان مازندران با ساحلی زیبا و دیدنی است. این ساحل که یکی از باریک‌ترین سواحل شمال را دارد، مناظری زیبا را در هنگام غروب آفتاب پیش چشم گردشگران و مسافران قرار می‌دهد. شما می‌توانید برای تماشای غروب‌های زیبای آفتاب به سرخرود هم بروید که شهری کوچک در بین محمود آباد و فریدون کنار است. 

 

غروب آفتاب در ویلاهای لب آب چابکسر چگونه است؟

شهر چابکسر در شرقی‌ترین بخش استان گیلان، هم مرز استان مازندران بوده  و در ۵ کیلومتری رامسر قرار دارد. فاصله بسیار کم کوه تا دریا بوده یکی از ویژگی‎های این شهر زیبا است که در عین حال غروب‌های بی‌نظیری را در آب دارد. اقامت در ویلاهای لب آب به دلیل فاصله کم کوهستان و دریا باعث می‌شود علاوه بر لذت تماشای غروب از مناظر جنگلی کوهسان نیز لذت ببرید. خط ساحلی چابکسر در حدود ۷ کیلومتر است و ساحل‌های گلسرخ، اوشیان و قاسم آباد از سایر سواحل شگفت‌انگیز این منطقه هستند.

 

ساحل و شهرک توریستی نمک آبرود

ساحل نمک آبرود در حاشیه شمالی شهرک توریستی نمک آبرود قرار دارد که به دلیل نزدیکی کوه و دریا و داشتن امکانات رفاهی نظیر آلاچیق، کلبه‌های چوبی و امکان قایق سواری روی آب، به شما این اجازه را می‌دهد که نه تنها غروب آفتاب را از ویلاهای لب آب ببینید، بلکه بتوانید این منظره زیبا را از درون آب و داخل قایق‌ها نیز تماشا کنید. علاوه بر این، اگر در زمان غروب در شهرک نمک آبرود حضور داشته باشید، می‌توانید با سوار شدن بر تله کابین، این منظره رویایی از فراز آسمان تماشا کنید. 

 

ساحل و شهرک توریستی نمک آبرود,غروب آفتاب در ویلاهای لب آب چابکسر,تماشای غروب آفتاب از لب دریا در ویلاهای چمخاله

لذت تماشای غروب آفتاب در کنار دریا

 

لذت تماشای غروب آفتاب از ویلاهای لب آب انزلی را از دست ندهید

شهر انزلی یکی از بزرگ‌ترین بندرهای دریای خزر پرباران‌ترین شهر ایران است. این شهر زیبای ساحلی  دارای یک نوار ساحلی آن در حدود ۴۲ کیلومتر است و ویلاهای فراوانی در لب آب ساخته شده است که می‌توان غروب آفتاب را از آنها تماشا کرد و در عین حال از سایر امکانات سواحل آن نظیر آلاچیق سنتی و بتنی، زمین والیبال و فوتبال ساحلی، طرح شنای برادران و خواهران استفاده کرد.

 

تماشای غروب روی ساحل سی سنگان چگونه است؟

ساحل معروف سی سنگان در اطراف نوشهر قرار دارد و سنگی است. این ساحل و تمام نوار ساحلی شهرستان نوشهر، یکی از زیباترین و تمیزترین سواحل مازندران است و شما می‌توانید در تمامی ویلاهای لب آب شهرستان نوشهر، از این ساحل دیدنی غروب آفتاب را تماشا کنید و از رقص نور و بازی بدیع طبیعت نهایت استفاده را ببرید. 

 

غروب آفتاب در ویلاهای لب آب شهر نور 

شهر نور دارای یک خط ساحلی ۲۳ کیلومتری بوده و بخش‌هایی از آن دارای امکانات مختلفی است. اما به هر سوی این ساحل که نظر بیفکنید و در هر جای شهر در ویلای لب آب اقامت داشته باشید، از غروب آفتاب در آن لذت می‎برید زیرا خورشید بر همه جا یکسان می‌تابد و هنگام پایان روز، در همه مناطق به یک شکل زیبایی می‌آفریند.

 

ساحل رامسر غروبی بی نظیر دارد

رامسر عروس شهرهای مازندران است و سواحل بسیار زیبای آن، غروب بی‌نظیری را دارند. لذت تماشای غروب آفتاب از لب آب در رامسر چه در ویلا باشید و چه کنار آب ایستاده باشید به اندازه‌ای زیاد است که انرژی فوق‌العاده‌ای را به شما هدیه می‌کند و شما شب را با نیرویی چندبرابر آغاز می‌کنید. قدم زدن در کنار این ساحل و گوش دادن به صدای دریا هنگام وداع خورشید با روز، منظره‌ای است که نباید آن را از دست داد. 

 

تماشای غروب آفتاب از ویلاهای لب دریا در شمال, تماشای غروب آفتاب از پل چوبی بندر کیاشهر,آیا غروب آفتاب را از ساحل چپکرود دیده اید

غروب بی نظیر ساحل رامسر

 

آیا غروب آفتاب را از ساحل چپکرود تماشا کرده اید؟

ساحل چپکرود در استان مازندران، یکی از بکرترین مناطق ساحلی در این استان است که در شهرستان جویبار قرار داشته و خط ساحلی آن ۱۸ کیلومتر طول دارد. این ساحل دارای تفریحات تفریحی زیادی نظیر آلاچیق، تجهیزات ورزشی، زمین ورزشی والیبال، زمین شنی فوتسال، رستوران، وسایل بازی برای کودکان و پاراگلایدر است که می‌توانید غروب آفتاب را از ویلاهای لب آب، کنار ساحل و آسمان تماشا کرده و این منظره بی‌نظیر و تکرارنشدنی را در خاطره و حافظه تصویری‌تان ثبت کنید. برای دسترسی به ساحل چپکرود باید به شهرستان جویبار، منطقه لاریم و اطراف روستای کوهی خیل بروید.

 

تماشای غروب آفتاب از پل چوبی بندر کیاشهر

یکی از سواحل زیبا و دیدنی استان گیلان که نمی‌توان غروب زیبای آن را از دست داد، ساحل بندر کیاشهر است. این بندر در فاصله ۱۷ کیلومتری آستانه اشرفیه قرار دارد و یک پل چوبی و طولانی دارد که بلوار ساحلی را از روی تالاب و نیزارها به دریا و ساحل ماسه‌ای آن پیوند می‌زند. این پل چوبی یکی از زیباترین جاهایی است که قدم زدن بر روی آن و تماشای غروب آفتاب از روی آن، تجربه‌ای بی‌نظیر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022