آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,سفر

۷۰ توصیه سفر را با دلیل بخوانید/ارجحیت چادر به اقامتگاه غیرمجاز

وزارت میراث فرهنگی آموزش‌های عمومی سفر در شرایط کرونا را در قالب ۷۰ توصیه منتشر کرده در این دستورالعمل آمده اقامت در چادر به…


هواشناسی ایران ۹۹/۱/۲۹| بارش ها ادامه دارداخبار,اخبار اجتماعی,هواشناسی ایران
سازمان هواشناسی از بارش باران و تگرگ طی امروز تا سه‌شنبه آینده در اکثر مناطق کشور خبر داد.

به گزارش تسنیم، بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی با گذر متناوب امواج تراز میانی از روی کشور طی 5 روز آینده در مناطق مختلف کشور در برخی ساعات افزایش ابر و بارش پیش‌بینی می‌شود. امروز در برخی مناطق شمال غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی،زاگرس مرکزی، بخش‌هایی از مرکز، شرق، جنوب شرق در برخی ساعات بارش باران،رعدوبرق،وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی‌شده است.

 

فردا به‌جز سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب سمنان،آذربایجان‌های شرقی و غربی و روز یکشنبه به‌جز نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان،‌ خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، جنوب سمنان،ایلام و خوزستان در سایر مناطق در برخی ساعات بارش روی می‌دهد.

 

روز دوشنبه در استان‌های واقع در دامنه‌های البرز غربی و مرکزی، زاگرس مرکزی، بخش‌هایی از مرکز، جنوب و جنوب شرق در برخی ساعات بارش پیش‌بینی می‌شود.

 

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز سه‌شنبه نیز عمدتاً در غرب، جنوب غرب، جنوب، جنوب شرق و بخش‌هایی از مرکز کشور رگبار باران، گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی‌شده است. همچنین امروز دریای خزر و فردا شمال و مرکز خلیج‌فارس مواج خواهد بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------