‏ناجا از راه‌اندازی واحدهای یگان‌ ویژه زنان در ۱۰ استان کشور خبر دادیگان‌ ویژه زنان،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا: واحد‌های عملیاتی زنان یگان‌های ویژه ناجا در تهران و ۹ استان کشور در سه ماهه اول سال جاری عملیاتی خواهد شد.

به گزارش صداوسیما، سردار حسن کرمی، فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در جمع کارکنان واحد زنان یگان‌های ویژه ناجا از عملیاتی شدن تعدادی از واحد‌های زنان در یگان‌های ویژه سراسر کشور خبر داد و اظهار داشت: واحد‌های عملیاتی زنان ان شاء الله در آینده نزدیک در دیگر استان‌ها تشکیل خواهد شد.

 

وی ادامه داد: حضور واحد‌های عملیاتی زنان در ماموریت‌های آینده یگان ویژه نقش موثری خواهد داشت و خلاء‌های گذشته در برخورد با ناامن کنندگان شهر‌ها را مرتفع خواهد کرد.

 

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا زیرساخت‌های فرهنگی و اعتقادی را از ملزومات واحد زنان دانست و تصریح کرد: حفظ و ارتقای روحیه جهادی و انقلابی از اولویت‌های مهم است و از این رو برنامه‌های فرهنگی و اعتقادی کارکنان باید همواره مد نظر فرمانده واحد زنان باشد.

 

این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به لزوم ساماندهی، آموزش و تجهیز واحد زنان در یگان‌های ویژه سراسر کشور، خاطرنشان کرد: باید آمادگی‌های عملیاتی، جسمانی و علمی- بصیرتی اولویت اصلی فرماندهان باشد و همواره به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

 

براساس این گزارش، سرهنگ دوم فاطمه سلطانی‌نسب فرمانده یگان زنان در این بازدید ضمن ارائه برنامه‌های اجرایی از آمادگی‌های یگان زنان، گزارشی ارائه کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی