تست آیین نامه پایه ۳ سال 1402 با جوابتست آیین نامه پایه 3,تست آیین نامه پایه ۳ سال 1402

 

تست آیین نامه پایه ۳ سال 1402 با جواب با کیفیت فوق العاده و رایگان دانلود از سایت آموزشگاه رانندگی سبقت + سوالات آیین نامه جدید.

 

تست آیین نامه پایه ۳ سال 1402 با جواب: در هر یک از کشورهای جهان، افراد برای اینکه بتوانند با وسایل نقلیه موتوری در سطح شهر و جاده ها تردد کنند، باید یک مجوز به نام گواهینامه رانندگی دریافت کنند. کشور ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

 طبق قانون تمامی افرادی که نیاز به دریافت گواهینامه رانندگی دارند، باید در کلاس های تئوری و عملی رانندگی شرکت کنند و در نهایت با شرکت در آزمون های رانندگی، به موفقیت برسند.

 

تست آیین نامه 1402 به افرادی که قصد شرکت در آزمون آیین نامه را دارند، کمک می کند تا با دقت بیشتری تست های آیین نامه را بزنند.

 

برای دانلود تست روی لینکهایی که در ادامه قرار دادیم کلیک کنید:

لینک دانلود بخش 1

لینک دانلود بخش 2

لینک دانلود مرجع تستها (آموزشگاه رانندگی سبقت)

 

آزمون آیین نامه چیست؟

آزمون آیین نامه رانندگی یکی از آزمون هایی است که باید برای گرفتن گواهینامه در آن شرکت کنید. این آزمون کاملا تخصصی بوده و بر اساس کتاب آیین نامه 1402 از افراد و هنرجویان گرفته می شود.

 

 آزمون آیین نامه رانندگی شامل چندین سوال مختلف است که افراد باید به درصدی از آن ها پاسخ درست بدهند تا در نهایت بتوانند با شرکت در آزمون شهر رانندگی، گواهینامه خودشان را دریافت کنند

 

تست آیین نامه پایه 3,تست آیین نامه پایه ۳ سال 1402

 

آزمون آیین نامه رانندگی پایه 3 چه زمانی گرفته می شود؟

آزمون آیین نامه رانندگی پایه 3 یکی از انواع آزمون های مقدماتی است که برای دریافت گواهینامه از هنرجویان گرفته می شود.

 

 پس از اینکه کلاس های تئوری و عملی افراد برای گرفتن گواهینامه به اتمام رسید، لازم است که افراد به دنبال دریافت گواهینامه پایه 3 با شرکت در آزمون آیین نامه رانندگی باشند. در واقع، این آزمون پس از اتمام کلاس های تئوری و عملی و قبل از برگزاری آزمون شهر برگزار می شود.

 

در صورتی که هنرجویان بتوانند نمره قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی پایه 3 را دریافت کنند، می توانند با خیالی راحت در آزمون شهر شرکت کنند. در غیر این صورت باید مجددا در آزمون آیین نامه شرکت کننده تا در نهایت نمره قبولی را کسب کنند.

  

تست آیین نامه پایه 3,تست آیین نامه پایه ۳ سال 1402

 

آیا آزمون آیین نامه 1402 تستی است؟

بله آزمون آیین نامه 1402 تستی است. تعداد تست آیین نامه 1402 مانند سال های گذشته 30 عدد است. لازم است که تمامی هنرجویان به حداقل 26 عدد از این تست ها پاسخ مثبت بدهند تا بتوانند در این آزمون قبول شوند.

 

 ناگفته نماند که مدت زمان زدن تست آیین نامه رانندگی در روز آزمون، 20 دقیقه است. پس سرعت العمل شما برای کسب موفقیت در این آزمون بسیار مهم است.

 

زدن تست آیین نامه 1402 چه کمکی به شما برای کسب موفقیت می کند؟

اگر متقاضی زدن تست آیین نامه 1402 هستید، به شما تبریک می گوییم. اگرچه شاید در ابتدا تصور کنید که این آزمون، بسیار ساده است و می توانید مثل آب خوردن در آن قبول شوید؛ ولی تجربه نشان داده که اصلا اینطور نیست! زدن تست آیین نامه 1402 می تواند به شما برای آشنایی با سوالات آیین نامه پایه 3 کمک کند.

 

اگر با این سوالات آشنایی نداشته باشید، در روز آزمون با سوالات مختلفی مواجه می شوید که هیچ کدام برای شما آشنا نیستند. در این صورت استرس زیادی به شما وارد می شود و احتمالا نمی توانید به 26 سوال از تست های آیین نامه پاسخ درست بدهید.

 

تست آیین نامه پایه 3 با جواب می تواند به افراد برای رسیدن به موفقیت کمک کند. شما با زدن تست می توانید سرعت العمل خودتان را افزایش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه ایده آلی برسید. دیگر نیازی نیست که زمان خودتان را صرف زدن تست های بدون جواب کنید که اصلا درست و غلط آن ها را نمی دانید.

 

تست آیین نامه پایه 3,تست آیین نامه پایه ۳ سال 1402

 

تست آیین نامه پایه 3 با جواب

زدن تست آیین نامه 1402 می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. اما این موضوع نشان دهنده موفقیت شما در آیین نامه 1402 نیست. به هر حال شما باید بدانید که به کدام یک از سوالات به درستی پاسخ داده اید و کدام یک از سوالات اشتباه بوده اند. همچنین، بسیار مهم است که جواب های غلط خودتان را بررسی کنید تا دلیل غلط بودن آن ها را متوجه شوید.

 

تست آیین نامه پایه 3 با جواب می تواند برای شمایی که به فکر قبولی در این آزمون هستید، اهمیت بسیار زیادی داشته باشد.

 

 با زدن تست آیین نامه رانندگی و بررسی جواب ها در این سایت، می توانید نقاط ضعف و قوت خودتان را شناسایی کنید و به دنبال رفع و یا تقویت آن ها باشید. در این صورت خیالتان از بابت آمادگی برای شرکت در آیین نامه پایه 3 راحت خواهد بود.

 

تست آیین نامه آنلاین رانندگی

اگر قصد شرکت در آزمون آیین نامه رانندگی پایه 3 را دارید، بهتر است که به فکر زدن تست آیین نامه آنلاین رانندگی باشید. در حال حاضر، تست های آیین نامه با هدف افزایش موفقیت شما در این سایت به صورت آنلاین طراحی شده اند.

 

 یعنی دیگر نیازی نیست که جواب های خودتان را روی یک برگه یادداشت کنید و بعدا آن ها را بررسی کنید. می توانید با زدن گزینه های تست، در نهایت جواب را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

 

تست آیین نامه رانندگی پایه 3 آنلاین می تواند به شما برای رسیدن به موفقیت در این آزمون کمک کند. البته به شرطی که کمی با حساسیت جلو بروید و تست های خودتان را با دقت بیشتری بزنید. تست آیین نامه آنلاین رانندگی باید بر اساس نیاز با تعداد دفعات زیاد زده شود. در این صورت با سوالات آشنا می شوید و دستتان برای زدن تست روان تر خواهد شد.

 

نظرات برای تست آیین نامه پایه 3

بسته طلایی رو باید با چه برنامه ای باز کنیم؟ پی دی اف هست؟

وای من همیشه تو تست زنی مشکل داشتم با آزمون های آنلاین شما تست زنیم خیلی خوب و سریع شده دستتون درد نکنه واقعا. سر جلسه اصلا استرس نداشتم چون اکثر سوالا همون سوالای آزمون بودن.

برای اینکه آزمون آنلاین بدیم هم باید هزینه پرداخت کنیم؟

نمونه سوالات رایگان ندارین؟ حتما باید هزینه پرداخت کنیم؟ اونم آنلاین؟

حتما بعد از خرید میتونیم فایل رو باز کنیم؟

من یه هفته نمونه سوالات رو تمرین کردم و تونستم با ی غلط قبول بشم. دستتون درد نکنه. خیلی استرس داشتم.

آزمون ها و سوالات هر دو بسیار عالی هستن. من با این سوالات و آزمون ها حتی آزمون شهری رو قبول شدم واقعا دمتون گرم

سوالات آزمون به روز هستن؟ من از یه سایت خریدم انگار سوالات مال چندین سال پیش بود چون هیچ کدوم از سوالات توی امتحان نبود.

سلام سوالات سایت تون رو خوندم و برای اولین بار توی آزمون قبول شدم خیلی ممنون

آزمون ها و سوالات تون واقعا عالین. هم تست زنیم تقویت شد هم تونستم با اولین آزمون قبول بشم.

ببخشید آزمون آنلاین هست؟ تایم مشخصی داره؟

سلام دمتون گرم سایتتون عالی هست. من یه بار کتاب رو خوندم به بار تست های شما رو خوندم یه بار هم تمرین کردم. سوالات آزمون دقیقا مثل سوالات سایت شما بود‌. ممنون که کمک می کنید توی آزمون قبول بشیم.

سلام واقعا ممنون همه خونواده تعجب کردن چجوری قبول شدم آخه من اصلا نخوندم. روز قبل از امتحان سوالات شما رو خوندم و با سه تا غلط آزمون رو قبول شدم خیلی خیلی ممنون.

سلام من فردا آزمون دارم و خیلی استرس دارم برای بار چهارم این نمونه سوالات رو بخونم حتما قبول میشم؟

‌خسته نباشید. سوالات تون واقعا خوبن دست تون درد نکنه با این سوالات برای بار دوم قبول شدم. امیدوارم با این پکیج تو آزمون شهری هم بتونم قبول بشم.

مرسی از سایت و محتوای خوبتون. با زدن تست ها و آزمون های این سایت برای بار اول قبول شدم

دوستان اصلا نیازی به خوندن کتاب ندارید. من پریروز بسته طلایی رو خریدم تا دیشب هم سوالات بسته رو خوندم هم آزمون های سایت رو تمرین کردم برای اولین بار توی امتحان قبول شدم.

واقعا مطالعه این سوالات کافیه؟ یعنی لازم نیست هیچ کتاب دیگه ای رو بخونیم؟

در پناه خدا باشید خدا بهتون خیر بده همیشه موفق باشید خیلی خیلیییییییییی دست تون درد نکنه با اینکه خیلی نا امید بودم با خوندن سوالای شما امروز قبول شدم.

فایل رو پس از خرید فقط به صورت پی دی اف میتونیم دانلود کنیم؟ امکان دانلود به صورت فایل ورد رو ندارید؟

این آزمون مال سال ۱۴۰۱ هست؟ یعنی مطمئن باشیم سوالات به روز هستن ؟

من چندین بار امتحان دادم و قبول نشدم. دیگه خسته شده بودم اما خانواده اصرار داشتم که باید گواهینامه بگیرم. قبول کردم برای آخرین بار آزمون بدم. خانوادم نمونه سوالات رو از این سایت خریدن و من بدون خوندن کتاب نمونه سوالات رو خوندم و با دو تا غلط قبول شدم. دستتون درد نکنه.

دوستم بعد از قبولیش این بسته طلایی رو برای من فرستاد. از اونجایی که یه بار امتحان داده بودم و سوالات تو ذهنم بود متوجه شدم سوالات همون سوالات امتحانه اصلا کتاب نخوندم فقط همینا رو خوندم قبول شدم دمتون گرم واقعا

خیلییییییی امتحان آسون بود یه غلط بیشتر نداشتم. مررررسی

ببخشید آزمون کی برگزار میشه؟ چه روزی؟ چه ساعتی؟

آزمون اصلی چند تا سوال داره؟ این بسته طلایی شما چند سوال داره؟

سلام بچه ها واقعا با این بسته جواب گرفتید؟ تورو خدا اگه جواب گرفتید بگید منم بخرم خیلی برام مهمه قبول بشمم

سلام من از بسته طلایی تون استفاده کردم واقعا فوق العاده بود خدا خیرتون بده.

سلام من یه هفته دیگه امتحان دارم ممنون میشم تجربه تون رو بگید؟ بیشتر کدوم قسمتا رو بخونیم؟

سلام من کتاب رو خوندم نکته برداری کردم برگه های زرد رنگ شما رو هم خوندم آزمون سایت رو هم دادم سوالات بسته طلایی رو هم تمرین کردم و برای بار اول قبول شدم. واقعا دستتون درد نکنه.

سوالات ازمون آسونه یا سخت؟ وای من استرس دارم.

سلام دوستان سوالات تقریبا سخته اما اگه خونده باشین خیلی راحت میتونین جواب بدین.

اگه برگه های زرد رنگ رو بخونیم آزمون های آنلاین رو هم بدیم کفایت می‌کنه یا حتما باید بسته طلایی رو بخریم؟

سلام دوستان من از این سایت نمونه سوالات رو گرفتم خیلی راضی‌بودم توصیه می کنم اگر می خواید قبول بشید شما هم بگیرید.

پکیج طلایی شما نسبت به بقیه سایت ها هم کامل تره هم به روز تره هم مرتب تر و هم قیمتش مناسب تره خیلی ممنون واقعا ارزششو داشت.

خیلی ممنون که سوالات با جواب هستن و شما مثل بقیه سایت ها فقط به فکر فروش نیستید. تشکر فراوان

سلام و درود خدمت شما من از کاربران این سایت هستم از نمونه سوالات و آزمون ها و از همه مهم تر پکیج طلایی تون واقعا راضیم. من با مطالعه این مطالب و کنارش کتاب  تونستم بدون استرس بار اول قبول بشم دستتون درد نکنه.

ببخشید فایل پی دی اف با جواب هست؟؟؟

من امروز آزمون رو قبول شدم اومدم ازتون تشکر کنم واقعا ممنونم. اصلا فک نمی کردم برای بار اول بخوام قبول بشم

سلام دوستان میخواستم ی توصیه بهتون بکنم حتما اول کتاب رو یه بار بخونید که بفهمید چی به چیه اما بعدش همش تست کار کنید. آزمون های این سایت نمونه سوالات و بسته طلایی سایت تست درایوینگ واقعا برای تست زدن فوق العاده هست. من هم با سوالات اینا شدم و هم خیلی سریع و بدون استرس تونستم امتحان بدم و قبول بشم با ی غلط ممنون از سایت عالی شما

میگن سوالات هر سال عوض میشه سوالات بسته طلایی شما جدید هست؟

من سوالات رو خریدم اما ازم پاک شده می‌خوام دوباره دانلود کنم نمیشه میشه لطفاً راهنمایی کنید.

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023