سقوط کرکره برقی منجر به فوت ساکنین ساختمان شد!کرکره برقی,تعمیر کرکره برقی,تعمیر کرکره

تعمیر کرکره برقی

 

گاهی اوقات سهل انگاری و عدم رعایت اصول در کار موجب اتفاقاتی میشود که جبران پذیر نیست. در یکی از مجتمع های مسکونی به علت عدم رعایت موارد ایمنی و نصب استاندارد کرکره برقی، سقوط کرکره برقی منجر به فوت دو نفر از ساکنین شد. با بررسی های انجام شده توسط کارشناس علت حادثه عدم رعایت اصول نصب کرکره برقی بوده است. علت حادثه سقوط کرکره برقی به دلیل از خارج شدن تیغه کرکره برقی از ریل بوده است.

 

تعمیر کرکره برقی

کرکره برقی نوعی از درب های اتوماتیک است که بیش از 20 سال میشود که وارد صنعت درب های اتوماتیک شده است. نحوه کار کرکره برقی به این صورت که اپراتور با استفاده از ریموت کرکره برقی دکمه باز یا بسته شدن را میزند و فرمان از ریموت به برد ارسال میشود سپس بعد از دریافت فرمان توسط برد کرکره برقی باز یا بسته میشود. اما این وسیله بسیار کاربردی در صورتی که به درستی نصب نشود موجب اتفاقاتی از این قبیل خواهد شد. زمانی که از افراد غیر متخصص و بی تجربه برای نصب کرکره برقی استفاده کنید مشکلاتی برای کرکره برقی به وجود خواهد امد. بهتر است برای نصب کرکره برقی از شرکت معتبر برای نصب کرکره برقی مشاوره بگیرید.

 

تعمیر کرکره  

زمانی که کرکره های برقی به درستی نصب نشود نیاز به تعمیر پیدا میکند. از رایج ترین مشکلاتی که برای کرکره برقی به وجود می اید تعمیر موتور کرکره برقی، تعمیر تیغه کرکره برقی (خارج شدن تیغه کرکره برقی از ریل) و تعمیر ریموت کرکره برقی است. در صورتی که برای تعمیر کرکره نیاز به مشاوره رایگان دارید از طریق لینک زیر وارد شوید.

 

درخواست تعمیر کرکره برقی

 

هر کدام از موارد بالا که دچار خرابی شود کرکره برقی کار نمیکند. همچنین برای عیب یابی بهتر از یک متخصص حرفه ای دراین زمینه کمک بگیرید.

 

از ریل خارج شدن کرکره برقی

بیشترین مشکلاتی که برای کرکره برقی به وجود خواهد آمد خارج شده کرکره از ریل است. هنگام نصب کرکره برقی زمانی که ریل نصب میشود باید اندازه گیری محل نصب ریل به درستی انجام شود در غیر این صورت باعث خارج شدن تیغه ها از کرکره برقی خواهد شد.

تیغه های کرکره برقی انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

1- تیغه آلومینیومی

2- تیغه فولادی

3- تیغه های پلی کربنات (ضد حریق)

 

قیمت کرکره برقی

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت کرکره برقی تاثیر دارد. مهمترین عوامل موثر در قیمت کرکره برقی عباتند از:

1- ابعاد دهنه محل مورد نظر

2- موتور کرکره برقی

3- تیغه کرکره برقی

 

این عوامل در تعیین قیمت کرکره برقی بسیار مهم هستند و با توجه به نوسانات قیمت قیمت دقیقی را نمی‌توان بیان کرد می‌توانید برای استعلام قیمت با شرکت امن آوران با شماره 66066666-021 تماس بگیرید.

 

خرید اینترنتی کرکره برقی

برای سفارش و خرید کرکره برقی نیاز به مراجعه حضوری به شرکت های نصب کرکره برقی نیست. در صورتی که نیاز به نصب کرکره برقی دارید میتوانید وارد سایت امن آوران شوید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همچنین اعزام کارشناس به محل کمتر از یک ساعت انجام میشود.

 

کرکره برقی,تعمیر کرکره برقی,تعمیر کرکره برقی امن آوران

تعمیر کرکره برقی امن آوران

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023