راهنمای استفاده از کاغذ دیواری سه بعدیاستفاده از کاغذ دیواری سه بعدی, راهنمای استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی, نکاتی برای استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی

راهنمای استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی

 

نکاتی برای انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی

برای انتخاب کاغذ دیواری نیاز باید به یک سری نکات توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. کاغذ دیواری تنوع بسیاری دارد. یکی از گزینه های آن کاغذ دیواری سه بعدی است. در این مطلب شما را با انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی و نمونه هایی از آن ها آشنا می کنیم.

کاغذ دیواری سه بعدی که در هر اتاق عالی به نظر می رسد

هنگام تصمیم گیری در مورد چگونگی تزئین خانه با کاغذ دیواری سه بعدی، همیشه باید اتاقی را که می خواهید در آن کار کنید را در نظر بگیرید. از آنجا که تقریباً برای همه چیز در زیر نور خورشید الگوهایی وجود دارد، مهم است که مطمئن شوید آنچه را که برای برجسته کردن دیوارهای خود انتخاب می کنید با بقیه اتاق مطابقت دارد یا خیر.

 

کاغذ دیواری سه بعدی طرح های متنوعی دارد

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی انواع مختلفی دارند؛ طرح های آن اغلب مانند پوستر می باشند. کاغذ دیواری طرح لوکس و لاکچری، طرح طبیعت، طرح چوب، طرح آجر، طرح سنگ و ... این پوستر دیواری ها در ابعاد و اندازه دلخواه شما به چاپ می رسند و به راحتی بر روی دیوار نصب می شوند. از آنجایی که طرح های کاغذ دیواری سه بعدی برجسته هستند و بسیار واقعی به نظر می آیند، اگر در تزئینات منزل تان از آن استفاده کنید کاملاً در چیدمان منزل شما غالب خواهد شد و حتی در خیلی از موارد قبل از اثاث و وسیله های شما به چشم می آید. به همین دلیل حتماً در انتخاب طرح مورد نظرتان دقت کافی داشته باشید و عجله نکنید. اگر عجولانه انتخاب کنید ممکن است پشیمان شوید. اگر با دقت کافی طرح پوستر دیواری مورد نظرتان را پیدا کنید، آرامش و لذت را برای منزلتان به ارمغان می آورد.

 

استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی را می توان به روش های مختلف در خانه خود استفاده کرد. شما می توانید آن را بر روی یک دیوار برای تاکید قرار دهید (برخلاف رنگ آمیزی ساده ی دیوار). این نه تنها یک تاثیر منحصر به فردی خواهد داشت، بلکه کمی پاپ به منطقه ای که برای قرار دادن آن انتخاب می کنید اضافه می کند! الگوهای پر زرق و برق (مانند طرح های مشکی و طلایی) انتخاب خوبی برای این تکنیک است. اگر می خواهید همه چیز را بیرون بیاورید، همچنین می توانید کاغذ دیواری سه بعدی را روی هر چهار دیوار یک اتاق بچسبانید. این کار با الگوهای مینیمالیستی بیشتر کار می کند، به طوری که باعث نشود اتاق بیش از حد شلوغ به نظر برسد. به عنوان مثال، اگر سبک مدرن دارید، گزینه مناسب این است که چیزی شبیه نوارهای افقی را انتخاب کنید. سبک این اتاق مدرن است، اما چندان قوی نیست و به اتاق شما روحیه خوبی می بخشد.

 

کمربند میانی؟ ناراحت نباش! راههای زیادی وجود دارد که می توانید از کاغذ دیواری سه بعدی در آن فضا نیز استفاده کنید، به جز گچ بری روی دیوار بالای کمربند میانی. یکی از نکات جالب در این مورد این است که کمربند میانی گچ بری به شما تمایز بالا و پایین می دهد. می توانید کاغذ دیواری تخته ای رنگ آمیزی شده را با یک کاغذ دیواری پیچیده در بالای ریل امتحان کنید، یا آن را تغییر دهید و در زیر آن نقاشی کنید و یک رنگ مناسب را روی دیوار بالا بکشید!

 

استفاده از کاغذ دیواری 3 بعدی, هماهنگی رنگ کاغذ دیواری و دکور داخلی, دکوراسیون و چیدمان کاغذ دیواری سه بعدی

نکاتی برای انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی

 

هماهنگی کاغذ دیواری سه بعدی با چیدمان منزل

قبل از انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی یادتان باشد که نوع چیدمان منزلتان را مشخص کنید، اگر قرار است چیدمان منزل شما مدرن و خلوت باشد حتماً از طرح های ساده تر استفاده کنید. اگر سبک چیدمان شما کلاسیک است، طرح های شلوغ تر و سنتی تر به کارتان می آید. حتما به این نکته توجه کنید که کاغذدیواری سه بعدی، طرح برجسته دارند و اگر نوع شلوغ تر آن را انتخاب می کنید بهتر است از وسایل ساده تر و چیدمان خلوت تری را انجام دهید. از طرفی اگر وسایل منزلتان تنوع رنگ دارند، بهتر است طرح پوستر سه بعدی را با رنگ خنثی انتخاب کنید که تنها رد کمی از رنگ غالب دکوراسیون خانه تان در آن نمایان باشد. اگر می خواهید اتاقی با ابعاد کوچک را با کاغذ دیواری سه بعدی تزئین کنید، می توانید از طرح هایی استفاده کنید که عمق دارند و اتاق را بزرگتر نشان می دهند.

 

هماهنگی رنگ کاغذ دیواری و دکور داخلی

پیش از انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی، به رنگ وسایل خانه توجه کنید. هماهنگ نبودن سایر وسایل با رنگ و نوع کاغذ دیواری، علاوه بر اینکه خانه را بی نظم و خسته کننده نشان می دهد، برای افراد خانواده احساس آشفتگی و کلافگی ایجاد می کند. بنابراین حتما به هماهنگی رنگ ها توجه داشته باشید.

 

برای انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی همیشه از طرح و رنگ های ملایم استفاده کنید. تا به راحتی با هر وسیله ای ست شود و زود از آن خسته نشوید. دقت کنید کاغذ دیواری شما با کفپوش منزل شما هماهنگ باشد.

 

استفاده از کاغذ دیواری ساده و یا سه بعدی در آشپزخانه، به دلیل رطوبت بالا و بخار و قرارگرفتن چربی در آن مکان اصلا توصیه نمی شود. حتی اگر از بهترین و گران ترین نوع کاغذ دیواری استفاده کنید.

 

نمونه هایی از کاغذ دیواری های سه بعدی

 

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی, استفاده از کاغذ دیواری 3 بعدی, هماهنگی رنگ کاغذ دیواری و دکور داخلی

مدل کاغذ دیواری سه بعدی

 

راهنمای استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی, نکاتی برای استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی, مدل های کاغذ دیواری سه بعدی

شیک ترین مدل کاغذ دیواری 3 بعدی

 

راهنمای انتخاب طرح های کاغذ دیواری 3 بعدی, نکاتی برای انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی, چگونگی تزئین خانه با کاغذ دیواری سه بعدی

مدل های کاغذ دیواری سه بعدی

 

نکاتی برای استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی, مدل های کاغذ دیواری سه بعدی, نکته هایی برای کاغذ دیواری سه بعدی

ایده هایی برای کاغذ دیواری سه بعدی

 

استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی,نکاتی برای استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی,نکته هایی برای کاغذ دیواری سه بعدی

مدل کاغذ دیواری سه بعدی

 

راهنمای استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی,مدل های کاغذ دیواری سه بعدی,راهنمای انتخاب طرح های کاغذ دیواری 3 بعدی

مدل پوسترهای سه بعدی

 

دکوراسیون و چیدمان کاغذ دیواری سه بعدی,استفاده از کاغذ دیواری 3 بعدی,کاغذ دیواری سه بعدی

تصاویر پوسترهای سه بعدی

 

هماهنگی رنگ کاغذ دیواری و دکور داخلی,طرح های کاغذ دیواری سه بعدی,چگونگی تزئین خانه با کاغذ دیواری سه بعدی

مدل های کاغذ دیواری سه بعدی

 

استفاده از کاغذ دیواری 3 بعدی, هماهنگی رنگ کاغذ دیواری و دکور داخلی, دکوراسیون و چیدمان کاغذ دیواری سه بعدی

شیک ترین مدل کاغذ دیواری 3 بعدی

 

راهنمای انتخاب طرح های کاغذ دیواری 3 بعدی, نکاتی برای انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی, چگونگی تزئین خانه با کاغذ دیواری سه بعدی

نمونه کارهای کاغذ دیواری سه بعدی

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------