چیدمان اتاق خواب بر اساس فنگ شوییاصول چیدمان اتاق خواب

 

اگر مجبور بودید یک اتاق را در خانه انتخاب کنید، مطمئناً می خواهید اتاق خواب خود را فنگ شویی کنید.

نحوه چیدمان اتاق خواب بر اساس فنگ شویی

اتاق خواب مهمترین اتاق خانه در فلسفه فنگ شویی است. این اتاقی است که بیشترین وقت خود را در آن می گذرانید و برای شما شخصی ترین است. علاوه بر این، ساعت های زیادی را در این اتاق می خوابید. بنابراین، هنگام خواب، در وضعیت منفعل تری قرار می گیرید، بنابراین واقعاً تحت تأثیر تمام انرژی های اتاق خواب قرار خواهید گرفت.

 

به طور قابل توجهی روی شما تأثیر می گذارند. در اینجا نکاتی برای فنگ شویی اتاق خواب شما آورده ایم.

 

قرار دادن تخت

مطمئن باشید که تختخواب شما در موقعیت فرماندهی است. این بدان معنی است که در رختخواب روبروی درب هستید، در حالی که مستقیماً با درب مطابقت ندارد.

 

شما نمی خواهید که هیچ دری به طور مستقیم مطابق با تختخواب باز شود. به خصوص از جایی که پای شما به درب اشاره می کند، از "موقعیت تابوت" خودداری کنید.

یعنی قسمت پايين تخت (قسمتی که پايمان را قرار می دهيم) هرگز نمی بايست به سمت در باشد، دليل اين مساله اين است که انرژی ساير قسمت های خانه سبب کم شدن آرامش هنگام خواب می گردد.

 

قسمت تاج تخت خواب (قسمتی که بالای سرمان قرار می گيرد) بايد ۳ تا ۵ سانتی متر از ديوار فاصله داشته باشد، هدف اصلی از اين مساله، جريان آزاد هوا يا انرژی است.

 

اگر کناره تخت خوابتان هم در کنار ديوار است، بايد فاصله مشابه ۳ تا ۵ سانتی متر را بين تخت و ديوار قرار بدهيد (اين اندازه از مقياس چينی که به قسمت های يين و يانگ تقسيم شده بدست آمده است).

 

این کار باعث از مکمل و متعادل بودن کابوس های شبانه می شود. زیرا دو کابوس بهتر از یک کابوس است. آنها لازم نیست که مطابقت داشته باشند ، بلکه باید مکمل و متعادل باشند. این به ایجاد فضا و هماهنگی برای شما و رابطه شما کمک می کند.

 

فنگ شویی در اتاق خواب

 

قرار دادن آینه

هرگز آينه يا ميز آينه دار را (در صورتيکه که در هنگام دراز کشيدن روي تختخواب بتوانيد تصوير خود را در آن ببينيد) روبروي تخت خواب قرار ندهيد اما اگر آينه خيلي بالا قرار گرفته باشد مشکلي ايجاد نمي کند ، ميتوانيد آينه را به جاي ديگري منتقل کنيد يا هر شب قبل از خوابيدن آن را با پارچه اي بپوشانيد.

 

فنگ شويي اتاق خواب

 

زیر تخت خود را خالی کنید

به آنچه در زیر تختخواب خود ذخیره کرده اید، خوب نگاهی بیندازید. وسایل زیر تختخواب ما در حالی که شما در حالت "یین" منفعل هستید، روی شما تأثیر می گذارد.

 

نامه های شرکای سابق ممکن است شما را در وضعیت روابط فعلی خود گیر کند. کفش می تواند شما را به جای استراحت کردن احساس کند حرکت کردن بدهد. چمدان ممکن است شما را در جریان قرار دهد و هرگز در خانه احساس راحتی نکنید.

 

چيدمان اتاق خواب

 

EMF ها را در اتاق خواب کاهش دهید که شامل لپ تاپ و گوشی و ... می باشند

EMF ها میدان های الکتریکی و مغناطیسی هستند که توسط دستگاه های الکترونیکی و خطوط برق ایجاد شده اند (از جمله موارد دیگر). آنها می توانند مضر باشند و بر روی سلامتی ما تأثیر بگذارند، از جمله تأثیرگذاری بر کیفیت خواب ما.

 

از نظر عملی، همه ما می دانیم که وجود دستگاه ها در اتاق خواب ریتم خواب و شبانه روزی ما را مختل می کند. اگر در استراحت خوب شب مشکلی دارید، تمام تلاش خود را کنید تا لوازم الکترونیکی از اتاق خواب خارج شوند. خرید ساعت زنگ دار و فقط خواندن کتاب دو راه برای سرگرمی خود بدون نیاز به تلفن یا وسایل الکترونیکی دیگر است.

 

ترکیب رنگ های دوستانه فنگ شویی

در اتاق خواب از رنگ های خاکستری آبی و سیاه استفاده کنید

به طور خلاصه، بهترین رنگ اتاق خواب شما به میزان نیاز شما بستگی دارد. اگر می خواهید کمی بیشتر شور و شوق در اتاق خواب خود داشته باشید، سعی کنید چند لکه قرمز رنگ اضافه کنید. رنگ های خاکی و خنثی باعث پشتیبانی و آرامش بیشتری می شوند. اگر به دنبال بهبودی و نشاط هستید ، سبز را امتحان کنید. صورتی از رنگ های ایده آل برای جذب مشارکت هستند.

 

از همه مهمتر، به رنگ هایی که انتخاب می کنید توجه کنید.

 

اصول فنگ شویی در اتاق خواب

 

اتاق خواب صورتی با هنر روی دیوار

استفاده از عکس های خانوادگی برای اتاق خواب ها مناسب است. اگر مجرد هستید از تصاویر افراد مجرد یا اشیاء اجتناب کنید. اما آثار هنری که به صورت جفت هستند استفاده کنید. البته، به سبک و سلیقه ی خود احترام بگذارید.

 

اصول چیدمان اتاق خواب فنگ شویی

 

کتابها را بیرون کنید

کتاب و فنجان قهوه در اتاق خواب. بیش از حد بسیاری از کتاب ها بسیار فعال هستند.

 

کتابی که هم اکنون در شبانه شما می خوانید اشکالی ندارد. ما در مورد داشتن تعداد زیادی کتاب یا قفسه کتاب در اتاق خواب صحبت می کنیم. کتاب ها انرژی فعال هستند و ذهن ما را تحریک می کنند. برای خواب آرامش بخش تر، سعی کنید کتاب ها را بیرون بکشید.

 

چیدمان تخت خواب

 

قرار دادن میز کار در اتاق خواب

از قرار دادن ميز تحرير يا فضای اداری در اتاق خواب خودداری کنيد، اتاق خواب می بايست يک فضای کاملاً شخصی باشد نه فضايی که کار و استراحت را با هم داشته باشد، اگر يک ميز تحرير در گوشه اتاق خواب داريد با استفاده از يک صفحه يا پارتيشن آنرا از فضای اتاق خواب جدا کنيد.

 

استفاده از گیاهان در اتاق خواب

استفاده از گیاهان در اتاق خواب سبب سم زدایی اتاق و آوردن انرژی می شود.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X مد و پوشاک,کفش و کیف

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023