تازه های دکوراسیون

تخت کنار مادر, مدل های تخت کنار مادر, انواع تخت کنار مادر

مدل های تخت کنار مادر

مدل تخت کنار مادر نمونه هایی از مدل تخت کنار تخت مادر برای اینکه در دوران شیردهی نوزاد خود، راحت…

ایده هایی برای اتاق بازی كودكاندر این مطلب اتاق بازی را می بینیم که یک خانواه برای سه دختر بچه خود طراحی کرده اند تا به راحتی بتوانند در آن با اسباب بازی های خود بازی كنند، موسیقی تمرین کنند، و كاردستی‌های خود را بسازند.

آنها اكنون این اتاق را طراحی كرده اند اما برای آگاهی ما از روند كارشان و این كه چگونه به ایده‌های طراحی این اتاق رسیده است تصمیم گرفتیم تا مطلبی در مورد روند كار و نتیجه نهایی آنها بنویسیم.

کمد ها از جنس mdf روشن به رنگ خنثی استفاده شد، مادر آنها تصمیم گرفت در طراحی اجزای دیگر اتاق از یک رنگ شاد و برجسته استفاده كند. او می‌گوید: «من رنگ قرمز را انتخاب كردم، زیرا این رنگ بسیار شاد و سرزنده است. با این‌كه ما سه دختر در خانه داریم اما من اصلا دلم نمی‌خواست مثل همه جا از رنگ صورتی در قسمت‌های مختلف اتاق استفاده كنم.»

 

چیدمان اتاق کودک, دکوراسیون اتاق بازی کودک


سه پنجره بزرگ در این اتاق وجود دارد كه باعث تابش گسترده نور طبیعی در آن می‌شود.

یک میز متناسب با قد و قواره کودکان و صندلی‌های سفید رنگ S شكل و دو صندلی راحتی با طرح‌های حیوانی جلوه شاد و جذابی به اتاق اضافه كرده‌اند.

 

چیدمان اتاق کودک, دکوراسیون اتاق بازی کودک

 

مادر خانواده، بر روی استفاده از مواد و مصالح طبیعی تاكید زیادی داشت به همین دلیل سبدهای چوبی بسیاری از قفسه‌ها را پر كرده‌اند و اكثر اسباب بازی‌ها از چوب ساخته شده‌اند.

چیدمان اتاق کودک, دکوراسیون اتاق بازی کودک

 

آنها از این مسئله كه همه وسایل مورد نیاز كودكانشان به راحتی در دسترشان است اطمینان حاصل كردند و هم‌چنین سعی كردند همه چیز ظاهر زیبا و خوبی داشته باشد. در دسترس قرار دادن آثار هنری و موسیقی، به نمایش گذاشتن همه چیز به شكلی زیبا و طبق نظم و ترتیب، و یاد دادن نحوه استفاده محترمانه و مسئولانه از این وسایل به كودكان اصولی بودند كه در طراحی اتاق از آن‌ استفاده كردند. البته هنگام طراحی و چیدمان اتاق از نظرات كودكان هم استفاده كردند تا آن‌ها هم در فرآیند طراحی اتاقی كه قرار بود خودشان از آن استفاده كنند سهیم باشند.

چیدمان اتاق کودک, دکوراسیون اتاق بازی کودک

 

در این عكس یك آشپزخانه كوچك كودكانه را می‌بینید كه رنگ آن منبع الهامی برای استفاده از رنگ در دیگر قسمت‌های این اتاق بود و دخترها عاشق آن بودند.

 

چیدمان اتاق کودک, دکوراسیون اتاق بازی کودک


از آنجایی كه این خانواده اكثر وسایل مورد نیاز این اتاق را در خانه داشتند برای خرید وسایل هزینه چندانی انجام ندادند. این اثر هنری رنگارنگ از وسایل جدیدی است که آنها به اتاق بازی بچه ها اضافه کردند.

خوشبختانه طراحی جدید اتاق بازی كودكان از سوی خود فرزندان خانواده با استقبال زیادی رو به رو شد.

 

منبع : chidaneh.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------