برای ثبت برند به صورت فوری و در کوتاه ترین زمان به کجا مراجعه کنیم؟همان طور که می دانید ثبت برند یا نام و نشان تجاری سهم به سزایی در موفقیت شرکت ها دارد. برند یک شرکت نام تجاری یا علامت و نشان یا لوگویی است که معرف خدمات، محصولات و کالاهای تولیدی یک شرکت به شمار می رود و می تواند در زمینه اقتصادی و خصوصا بازاریابی نقش ویژه ای ایفا نماید. در واقع انتخاب برند و نشان تجاری به مشتریان کمک می کند تا انتخاب روشن و مشخص تری انجام داده و بتوانند به درستی کالاها و خدمات یک شرکت را انتخاب نمایند.

 

ثبت برند به صورت فوری

 

ثبت برند چه مزایایی به دنبال دارد؟

ثبت برند و نشان تجاری برای شرکت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا جایی که گاه برخی شرکت ها چندین برند را برای خود انتخاب می کنند و با برندهای مختلف محصولات و خدمات خود را به بازار ارائه می دهند. در ادامه مقاله به برخی مزایای ثبت برند اشاره می کنیم:

 

ثبت برند چه مزایایی به دنبال دارد

 

قانونی شدن و جلوگیری از سوء استفاده رقبا

با ثبت برند ملاصدرا می توانید به فعالیت ها، خدمات و محصولات خود یک وجهه قانونی و شناخته شده بدهید. با ثبت برند جلوی سوء استفاده رقبایی که قصد دارند از محصولات شما سوء استفاده کنند را می گیرید. با ثبت قانونی برند دیگران نمی توانند از نام شما سوء استفاده کنند و محصولات خود را با نام شما در بازار به فروش برسانند. ثبت برند می تواند به فعالیت های تجاری شرکت شما وسعت و شتاب بیشتری دهد.

 

ثبت برند

 

متمایز شوید

یکی از کارکردهای مهم و جذاب ثبت برند متمایز شدن محصولات شرکت شما از سایر رقبا است. با این اقدام برند شما در ذهن مشتریان حک می شود و در هنگام خرید به نام محصولات توجه می کنند تا برند شما را خریداری کنند. با ثبتبرند به خوبی می تونید محصولات خود را به دیگران بشناسانید و متمایز شوید.

 

انجام بازاریابی و جذب مشتری

 

انجام بازاریابی و جذب مشتری

یکی از ملزومات بازاریابی ثبت برند برای شرکت است. با برندینگ و کمپین های تبلیغاتی به خوبی می توانید برند خود را در ذهن افراد و مخاطبان خود جا بیاندازید. با انجام برندینگ و بازاریابی موثر به موفقیت و فروش بالای محصولات و خدمات دست خواهید یافت.

اخذ نمایندگی

زمانی که ثبت برند انجام داده و با بازاریابی و برندینگ به خوبی توانسته اید محصولات و خدمات خود را به مردم معرفی نمایید، می توانید به اخذ نمایندگی در مناطق و شهرهای مختلف اقدام کنید. این اقدام بدون ثبت برند امری غیر ممکن به نظر می رسد.

 

ایجاد دارایی ارزشمند

 

ایجاد دارایی ارزشمند

زمانی که برای شرکت خود یک برند متناسب و جذاب ثبت کرده باشید و بازاریابی و برندینگ مناسبی بر روی آن انجام داده باشید به نحوی که به خوبی به مخاطبان معرفی شده باشد و مورد استقبال آنان قرار گرفته باشد، یک دارایی بسیار ارزشمند برای خود ایجاد نموده اید. برند علاوه بر دارایی های ثابت و تجهیزات و ماشین آلات فیزیکی شرکت، به خودی خود قابل خرید و فروش می باشد.

 

برای ثبت برند مطمئن و فوری چه کار کنیم؟

هلدینگ حقوقی و ثبتی ملاصدرا با دارا بودن کادر متخصص و کارشناسان با تجربه و حرفه ای ثبت برند مورد نظر شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. هلدینگ ملاصدرادر زمینه ثبت شرکت و همچنین استعلام شرکت و سایر خدمات مورد نیاز دارای تجربه و تخصص بالایی است و از ارتباطات خوبی نیز برخوردار است. با هلدینگ ملاصدرا با خیالی آسوده به ثبت شرکت مورد نیاز خود پرداخته و ثبت برند آن را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آموزش و مشاوره,آموزش علمی و کنکور

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2024