واکنش حناچی به ماجرای برنج‌های فروشگاه شهروند اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حناچی
رئیس شورای شهر تهران گفت: به آقای حناچی گفتیم چرا به موضوع برنج شهروند به طور کامل نمی‌پردازید و ایشان در جواب گفت؛ نمی‌خواهم به موضوعاتی که باعث سوء تفاهم می‌شود دامن بزنم. 

به گزارش ایلنا، محسن هاشمی در پایان جلسه یکصد و چهل و ششم شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان این نکته که بیشترین وقت جلسه امروز به موضوع  شهرسازی در پایتخت اختصاص یافت، گفت: بخش مهمی از درآمد شهر توسط معاونت شهرسازی تامین می شود در نتیجه این موضوع دارای حساسیت بود. مقرر شد تا لایحه جدیدی به شورا ارسال تا تعرفه های قبلی شهرسازی تعدیل شود.

 

وی در پاسخ به انتقاداتی  که امروز به معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران در صحن شورا صورت گرفت گفت: اعضا به این موضوع حساس هستند و چون پیش از این نسبت به این موارد تذکر داده بودند ایشان را بازخواست کردند. اگرچه آقای گلپایگانی تنها 6 ماه است که معاون این حوزه شده است.

 

او درباره انتخابات شورایاری‌ها نیز گفت: اساسنامه شورایاری ها که قرار بود 8 خرداد ارسال شود به دلیل مصادف شدن با تعطیلات هنوز پاسخی دریافت نکردیم و در صورتی که تا 24 خرداد جوابی نگیریم به معنای قبولی اساسنامه است.

 

وی درباره رای گیری الکترونیکی شورایاری ها نیز گفت: باید منتظر نهایی شدن اساسنامه بود و سپس نتیجه را در این باره اعلام می کنیم.

 

هاشمی درباره جلسه هم اندیشی صبح امروز اعضای شورا با شهردار و مساله برنج فروشگاه شهروند نیز گفت: به قول سردار رحیمی نمی دانم این موضوع چه ارتباطی به پلیس داشت، بر اساس نامه ای که از یک نهاد وابسته به وزارت کشاورزی به دست ما رسید مشخص شد، 70 درصد این برنج از نوع برنج هاشمی بوده و باقی آن برنج درجه دو و سه ایرانی است. به آقای حناچی گفتیم چرا به این موضوع به طور کامل نمی پردازید که ایشان در جواب گفت نمی خواهم به موضوعاتی که باعث سوءتفاهم می شود دامن بزنم.

 

وی درباره انتصابات در شهرداری نیز گفت: اسامی افراد جایگزین مطرح شده، اما هنوز اقدامی صورت نگرفته که موجب تزلزل در مدیریت شهری شود. به دوستان تذکر دادیم اگر قرار است تصمیمی در این زمینه صورت گیرد با قاطعیت باشد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------