آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,بوی بد در تهران

بازگشت بوی مرموز به تهران/ افزایش سه تا چهار برابری آلاینده دی‌اکسید گوگرد در برخی نقاط

درحالی برخی از شهروندان تهرانی طی ساعات اخیر بوی نامطبوعی در پایتخت استشمام کردند، که مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران…


واعظی: مبارزه با مواد مخدر را باید یک امر مقدس جهادی تلقی کرد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,واعظی
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مسئله مبارزه با مواد مخدر را باید به عنوان یک امر مقدس جهادی تلقی کنیم. طرح یاریگر زندگی را باید جدی بگیریم و احساس کنیم اگر یک نفر را در یک خانواده نجات دهیم کار بزرگی برای اصلاح جامعه خود انجام داده ایم. 

به گزارش ایسنا، محمود واعظی در حاشیه همایش فصلی دبیران شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان های کشور با بیان اینکه برای دولت و نظام موضوع مبارزه با مواد مخدر بسیار اهمیت دارد، گفت: در همه شرایط سعی کردیم درباره بودجه ستاد و حمایت‌هایی که این ستاد نیاز دارد، کم نگذاریم؛ چرا که می‌دانیم اثرات منفی آن در جامعه زیاد است.

 

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مسئله مبارزه با مواد مخدر را باید به عنوان یک امر مقدس جهادی تلقی کنیم. طرح یاریگر زندگی را باید جدی بگیریم و احساس کنیم اگر یک نفر را در یک خانواده نجات دهیم کار بزرگی برای اصلاح جامعه خود انجام داده ایم.

 

وی با بیان اینکه در این مدت طرح‌های بسیار خوبی انجام شده است، اظهار کرد: در رابطه با مبارزه با قاچاقچیان آمار و گزارشات خوبی بوده است. همچنین در رابطه با درمان معتادان متجاهر برنامه‌های خوبی در استان های مختلف اجرا شده است، هماهنگی‌هایی که باید بین دستگاه‌های مختلف باشد با روحیه تعاملی ستاد در حال انجام است‌. همچنین شاهد هماهنگی‌هایی با کشورهای منطقه هستیم، زیرا این کار به این بزرگی را به تنهایی نمی‌توانیم انجام دهیم چرا که شرایط جغرافیایی کشور به گونه‌ای است که در کنار کشور افغانستان قرار داریم که بزرگترین تولید کننده مواد مخدر هم سنتی و هم صنعتی و شیمیایی است.

 

وی ادامه داد: ایران به عنوان معبر ترانزیت استفاده می شود، تاکنون شهدایی که تقدیم این راه کردیم شهدای بسیار زیادی بوده اند، همچنین جانبازان زیادی را در این راه تقدیم کردیم؛ لذا باید با کشورهای منطقه به صورت هماهنگ عمل کنیم.

 

واعظی گفت: خوشبختانه شاهد این بوده ایم که هماهنگی ها به وجود آمده است. همچنین باید با کشورهای هدف که بیشتر اروپا هستند هماهنگی داشته باشیم، باید تقسیم کاری میان ستاد ما و ستاد کشورهای منطقه وجود داشته باشد.

 

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه اصل مسئولیت پذیری مشترک موضوع بسیار مهمی است که باید همگان به آن توجه کنند، اظهار کرد: بر این اساس دولت و رئیس جمهور حمایت جدی دارد، با توجه به سیاست های کلی که توسط مقام معظم رهبری به سران سه قوه ابلاع شده و حمایت‌هایی که معظم له دارند امیدواریم در آینده شاهد تحول بسیار بهتری در این ستاد باشیم.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------