آخرین اخبار جامعه


,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی

مدارس تهران غیرحضوری شد | مصوبات هشتمین جلسه کارگروه اضطرار آلودگی

کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران اعلام کرد: همه مهدکودک‌ها و پیش‌دبستانی‌های ۲۲ منطقه تهران تعطیل شد. همچنین مدارس ۲۲ منطقه…

محدودیت‌های تردد کامیون در ایام محرم اعلام شد محدودیت‌های تردد کامیون,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، محدودیت‌های تردد کامیون در ایام محرم را اعلام کرد.

 سردار محمد حسین حمیدی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام محرم، گفت: با توجه به آغاز ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) یاران باوفایش و آغاز مراسم سوگواری آن حضرت، به منظور ایمنی تردد شهروندان و عزاداران حسینی طرح محدودیت تردد کامیون‌ها بر همین اساس اعلام می‌شود.

 

وی ادامه داد: عبور و مرور انواع کامیون‌ها در سطح شهر که تا پیش از این در طول روز ممنوع بود همچنان به قوت خود باقی است و ادامه دارد.

 

سردار حمیدی افزود: علاوه بر آن ساعات تردد که قبل از شروع ماه محرم از ساعت ۲۲:۰ الی ۰۵:۰۰ صبح بود در دهه اول محرم، به ساعت ۲۴:۰۰ الی ۰۶:۳۰ صبح تغیر پیدا کرده است و رانندگان کامیون‌ها می‌بایست با توجه به ساعات جدید اقدام به تردد کنند.

 

وی بیان داشت: این محدودیت با توجه به تردد عزاداران حسینی و ادامه مراسم‌های آئینی محرم تصویب و مقررشده است که از تردد کامیون‌ها در غیر این ساعات در شهر تهران جلوگیری به عمل آید.

 

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بر همین اساس پلیس راهور تهران بزرگ موظف شده است در ایام ذکر شده از ورود این خودروهای سنگین به شهر و تردد آنها جلوگیری کند.

 

مهر 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------