حمید استیلی: هیچ مشکلی با کی‌روش ندارم/ وکیل مدافع اسکوچیچ نیستم اما رفتار خوبی با او نشدحمید استیلی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
حمید استیلی حرف های مهمی زد که در زیر بخشی از آنها را می‌خوانید.

به گزارش خبرورزشی، سرپرست سابق تیم ملی ایران در خصوص کناره گیری‌اش از تیم ملی بعد از بازگشت کی‌روش گفت: من هیچ مشکلی با کی‌روش ندارم چون او سرمربی تیم ملی شده و ما باید حمایتش کنیم اما حرف من این بود که مدل جدایی اسکوچیچ اصلا قشنگ نبود و برخورد مناسبی با او نشد. ما می توانستیم برخورد بهتری با او داشته باشیم اما این کار را نکردیم. من وکیل مدافع اسکوچیچ نیستم ولی باید حق را گفت. با این حال برای کی‌روش و تیم ملی در جام جهانی آرزوی موفقیت می کنم.

 

استیلی در ادامه گفت: این حق طبیعی یک مدیر یا رئیس فدراسیون است که سرمربی مورد نظر خودش را انتخاب کند و من هیچ مشکلی با آمدن کی‌روش ندارم اما قطعا ما می توانستیم برخورد مناسب‌تری با اسکوچیچ که بهرحال تیم ایران را به جام جهانی برده بود داشته باشیم. من اعتقادات خاص خود را دارم و همه می دانند آدمی نیستم که دروغ بگویم و الحمد الله نیازی هم به این کار ندارم. یک روز برای کمک به تیم ملی آمدم و خدا شاهد است که چطور کار کردم. امروز هم که نیستم برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت می کنم. حالا چه کی‌روش مربی باشد و چه هر کس دیگر.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022